w

W Fame MMA coś się wysypało. Federacja napotkała problem?

Reklama

Wczoraj ogłoszono Pashę jako zawodnika, który będzie walczył na Fame MMA 22. Ogłoszeń miało być więcej.


Fame MMA 22 będzie dla federacji wyjątkowym wydarzeniem. Wczoraj miały się pojawić dwa ogłoszenia, ale coś poszło nie tak. Z nieoficjalnych informacji wiadomo było, że to drugie ogłoszenie mogło wywołać wśród ludzi mieszane opinie.

Ale też o to w Fame MMA chodzi, by generować emocje. Wszyscy czekali na tę godzinę 18:00, by Fame ujawnił przeciwnika dla Pashy. Nic takiego się jednak nie stało. A ludzie zaczęli się zastanawiać dlaczego.

Plany uległy zmianie

Reklama

Federacja jakby chciała kompletnie to przemilczeń. Odpisano tylko pod wpisem w serwisie X, że plany uległy zmianie.

— Plany uległy nieco zmianie i rywala Pashy ogłosimy już niebawem, jednak nie dzisiaj. Obserwujcie śmiało nasze sociale — czytamy.

Coś się wysypało poważniejszego, czy to po prostu chęć rozłożenia emocji na kolejne dni, tego nie wiadomo. Zdecydowanie jednak coś się stało i nie wiadomo kompletnie co takiego. Można tylko podejrzewać, że na ostatnim etapie federacja napotkała jakiś problem, albo wpadła na jakiś pomysł, który pozytywnie może wpłynąć na zasięg, czy zainteresowanie.

Fakt faktem, że Fame MMA nie musi się spieszyć. Wyprzedano już mnóstwo biletów i raczej nie będzie problemu z zapełnieniem Stadionu Narodowego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka