w

Xayoo pojawi się w Goats? Abstrakcyjne połączenie uniwersum z telefonem do Boxdela

Reklama

Połączenie tych uniwersów było naprawdę czymś dziwnym, w tym wszystkim jednak pojawił się ciekawy wątek.


Jeżeli kompletnie nie oglądaliście ostatniej transmisji u Xayoo, to doszło tam do jakiegoś abstrakcyjnego połączenia różnych światów. W pewnym momencie Bagieta rozmawiał z Dawidem Jasperem, udzielał się tam streamujący na Twitchu od jakiegoś czasu Mikro Cypek (a raczej brat bliźniak #pdk), Xayoo czy Rybson.

Padła tam informacja o telefonie, jaki ponoć wykonał Boxdel do Dawida Jaspera. Xayoo postanowił zbadać ten temat i zadzwonić bezpośrednio do włodarza Fame MMA.

Xayoo w Goats?

Reklama

Żeby usłyszeć, o co tam właściwie chodziło, trzeba nieźle się postarać, ale już zostawiając kwestię walki Dawida Jaspera i Bagiety (Boxdel zaprzeczył, że dzwonił do Jaspera), to w ogóle w słuchawce odezwał się Izak.

Zrozumienie ciągu tej sytuacji jest naprawdę ciężkie, ale dochodzimy już do finału. Izak spytał Marcina, czy ten nie wystąpiłby w Goats.

Video

Klip: grubeszoty

Wiadomo, że Xayoo trolluje, ale istnieje szansa, że faktycznie pojawiłby się w projekcie youtuberów jako jeden z uczestników. To na pewno zrobiłoby absurdalne wyświetlenia, co daje nadzieje na to, że faktycznie coś takiego może się wydarzyć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka