w

Young Leosia zalicza „wpadkę”. Gdyby to była Roksana Węgiel, to byłby już koniec

Ta sytuacja pokazuje, jak ważny jest wizerunek. Z jednej strony analiza każdego możliwego stroju, z drugiej kompletna cisza.


Roksana Węgiel nadal w boomerskich mediach jest postrzegana jako bardzo młoda artystka. W pewnym momencie nawet nawiązała do tego w swoim utworze. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że jest już pełnoletnia, dlatego każdy jej strój jest poddawany szerokiej ocenie. Wystarczy zwykła sukienka, by boomerzy się mocno przyczepili.

Ostatnio głośno było o „staniku”, gdzie chodziło o jeden z postów na Instagramie:

Video

Sami wskazywaliśmy, że to musi być już dosłownie trollowanie i faktycznie coś w tym jest. Każdy strój rodzi podobne artykuły i naturalnie komentarze na Instagramie.

Tymczasem Young Leosia

W pierwszym momencie ludzie tego nie wychwycili, ale Young Leosia faktycznie zaliczyła coś, co można określić mianem wpadki. Nie jest ona duża, ale na pewno w następnych dniach się na nią natkniecie.

Już bowiem zaczął się syf w postaci linków do serwerów Discord z tą „wpadką”. Tylko tam, ale oszczędzimy Wam czasu. Chodzi tutaj o kilka fragmentów z nowego teledysku, gdzie widać dosłownie kawałek. Normalny człowiek nie ma szans nawet tego wychwycić.

Jest kilka podobnych ujęć, wszystkie sprowadzają się do tego samego. Na Twitchu może i ktoś by się tym przejął. Na Youtube już nie, bo serio trzeba się nieźle tutaj przyglądać. Link dla kolegi – KLIK.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka