w

Youtube wprowadzi do 10 niepomijalnych w żaden sposób reklam przed startem filmu

Na pewno już zauważyliście, że blokery reklam przestają działać na Youtube. Będzie tylko gorzej.


Obecnie na Youtube normą są dwie reklamy na początku filmu. Blokery przestają sobie dawać radę, w efekcie czego wiele osób nie ma już możliwości pominięcia reklam. Szczególnie irytujące może to być na urządzeniach mobilnych.

A będzie tylko gorzej. Według wszystkich informacji Youtube w pewien sposób dogania Twitcha. Przed każdym filmem pojawi się od 5 do nawet 10 reklam, których w żaden sposób nie będzie można pominąć.

Do 10 reklam przed filmem na Youtube

Ludzie śmieją się, że Youtube dogania Twitcha nie tylko w funkcjach przy streamowaniu, ale także reklamach. Cóż, rzeczywiście na platformie rzeczywiście pojawią się nowe opcje powiązane z reklamami.

Tych będzie mogło być 5 lub nawet 10. Nie da się tego w żaden sposób pominąć, więc jak ktoś się uprze, to będziecie siedzieć i oglądać kilka minut reklam, by obejrzeć potem kilkuminutowy film.

Trudno powiedzieć, kiedy zostanie to wprowadzone na dobre, ale skoro już trwają testy, to raczej nie jest to jakaś niesamowicie odległa wizja. Trzeba się po prostu na to przygotować i powoli nastawić, że nie będzie lekko.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka