w

Zagraniczny Twitch boi się polskich widzów. “Można żartować ze wszystkich, ale nie próbujcie z Polaków”

Zagraniczni streamerzy mają wyrobioną bardzo mocną opinię o Polakach na Twitchu.


Mało osób zdaje sobie sprawę, że polska społeczność ma na Twitchu opinię maksymalnie spiętych ludzi, z których absolutnie nie można żartować. Głównie dlatego, że Polacy już kilkukrotnie pokazali, że w przypadkach, gdy ktoś ich obraża, są w stanie dosłownie zniszczyć tę osobę.

Tak byłow przypadku streamerów LoLa, którzy dostawali bany tak samo na TTV, jak i w LoLu za to, że nazywali Polaków “małpami”. Tak było przy streamerce, która życzyła Polakom śmierci. Dlatego nawet dzisiaj mówi się, że na Twitchu można żartować ze wszystkich, wchodzić z nimi w ostrzejsze dyskusje, ale od Polaków lepiej trzymać się z dala.

Polacy na Twitchu

O Polakach wspominał chociażby HasanAbi, który mówił, żeby absolutnie nie żartować z Polaków, bo ci są w stanie zupełnie wykasować streamera z Internetu. Polska faktycznie ma bardzo mocną społeczność, która intensywnie broni swojej narodowości.

Jest to spowodowane kilkoma akcjami, w których Polacy brali udział. Było w przeszłości kilka osób, które śmiały się z Polaków i najprościej jest powiedzieć, że już tego nie robią. Polacy załatwiali streamerom bany, pisali do ich reklamodawców, spamowali na czacie botami, uniemożliwiali prowadzenia transmisji na wiele różnych sposobów.

Dlatego na zagranicznych transmisjach panuje zasada, by w razie czego powiedzieć “JD”, nawiązać do pierogów, kiełbasy i jakoś to będzie. Ale pod żadnym pozorem nie wdawać się w dyskusje ani sprzeczki.