w , ,

Zmarł kolejny popularny streamer Twitch, znany głównie społeczności GTA

Blue622 nieoczekiwanie zmarł. Twitch w krótkim czasie stracił dwie gwiazdy.


W ostatnim czasie informowaliśmy o śmierci Byrona “Reckfula” Bernsteina. Tym razem Twitch stracił kolejną gwiazdę, jaką niewątpliwie był Kenny “Blue622” Tancredi . O śmierci streamera dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych jego znajomych oraz nekrologu na stronie internetowej Morgan Funeral Home.

To ogromna strata dla społeczności GTA V oraz Twitcha

Blue przyciągał na transmisje ogromną rzeszę widzów swoją charyzmą i charakterem. Był aktywny w społeczności streamerów, co chociażby potwierdza fakt, iż Summit1G zaczął przez niego grać w GTA V na serwerach role-play. Jaryd Russell Lazar podzielił się swoimi przemyśleniami i wspomnieniami dotyczącymi Tancrediego:

Blue622 zawsze będzie ciepło wspominany przez społeczność Twitcha, jak i GTA V. To właśnie on sprawił, że serwer NopPixel RP, który przyciągnął wielu znanych streamerów, stał się tak popularny.

Tancredi w nekrologu jest wspominany, jako osoba znana ze swojego “ciepłego serca, troskliwej natury i obfitej hojności”. Napisano również, iż “pokonał wiele wyzwań przez swoje krótkie życie, ale nie był w stanie pokonać wszystkich”.