w

Halloween w stylu widzów Gry o Tron. Efekt chwili pracy i można zaskoczyć sąsiadów

Game of Thrones

Ciekawy pomysł na wydrążenie dyni na Halloween.


Chociaż Halloween nie jest tak popularnym świętem w Polsce, jak na przykład w Stanach Zjednoczonych, to staje się co raz to popularniejsze również na starym kontynencie. Po ozdoby sięgają już nawet ci, którzy wcześniej o nich nie myśleli.

Z tego powodu warto popisać się nie tylko oryginalnością, ale i znajomością ulubionego serialu. Tym razem znalazło się coś dla fanów legendarnej Gry o Tron.

Halloween w stylu Gry o Tron

Duchy, zombie i superbohaterowie. Takie motywy, przypadającego na 31 października, Halloween są już raczej nie w modzie. Chociaż niektórzy wciąż decydują się na ten klasyk. Natomiast przy ozdabianiu mieszkania można się popisać umiejętnościami i bycia częścią bazy fanów ulubionego tytułu.

Nie ma nic lepszego na zaskoczenie znajomych niż świecąca dynia. Sposobów wydrążenia jej środka i umieszczenia świeczki znajdziemy w internecie mnóstwo. Jednak wzór warto zaprojektować samemu, bazując na własnych upodobaniach, oczywiście o ile posiada się trochę wolnego czasu. Posłużyć może w tym Gra o Tron i herby wielkich rodów. Wpadł na taki pomysł redditor o nicku BigBlueRockEater:

Jak widać, wilczur Starków wygląda naprawdę świetnie i wiernie oddaje oryginał. Oczywiście można też postawić na lwa Lannisterów lub smoka Targaryenów, ale ten wymaga umiejętności.

DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy