To kolejny polski easter egg w Wednesday. O czym była historia, którą pisała na maszynie?

Seriale i filmy

Reklama

Okazuje się, że polskich easter eggów w Wednesday jest więcej, niż mogłoby się wydawać.

Reklama


Easter eggi to już typowa zagrywka twórców filmów i seriali, która za zadanie ma nawiązać do innych treści i tym samym rozśmieszyć, zaciekawić widza lub po prostu nadać jakiejś sytuacji dodatkowego, zabawnego sensu. Zazwyczaj tylko jakaś konkretna grupa odbiorców potrafi zrozumieć takiego easter egga, ale niekiedy są one tak oczywiste, że nietrudno je wyłapać.

Ostatnio pisaliśmy o innym polskim easter eggu w Wednesday dotyczący pewnej popularnej w naszej kulturze godziny – KLIK. Oczywiście nie wiadomo, czy na planie pracuje jakiś Polak, który postanowił w niewinny sposób puścić oczko do polskich fanów serialu, ale to już kolejna taka sytuacja. Co tym razem?

Polska kiełbasa w Wednesday?

Każdy, kto oglądał najnowszą Wednesday od Netflixa, pewnie pamięta, że ta uwielbiała pisać powieści na swojej maszynie do pisania. Co prawda nie do końca wiadomo, o czym ona była, bo dziewczynka nigdy nie postanowiła ujawnić fabuły swojej historii, nad którą pracuje, ale czasami w serialu można było się przyjrzeć temu, co dokładnie było napisane na kartce, którą wypełniała nastolatka.

Reklama

Takim właśnie sposobem polski widz dopatrzył się kolejnego polskiego easter eggu, którym podzielił się na TikToku. Wprawdzie po zastopowaniu odpowiedniej klatki wciąż nie wiadomo, o czym jest cała opowieść, natomiast widać jedną ciekawą rzecz:

Video

TikTok: https://www.tiktok.com/@mar.rez96/video/7178973191581207814

Autorem TikToka, który odnalazł tego easter egga, jest mar.rez96, a jego filmik w ostatnich kilkunastu godzinach rozprzestrzenia się po polskim Internecie w mgnieniu oka. Ludzie w komentarzach zwracają uwagę na to, że coś faktycznie musi być na rzeczy, skoro to już kolejna polska rzecz, która pojawia się w tym serialu i jakiś Polak rzeczywiście musiał pracować przy produkcji Wednesday. Ciekawe tylko, co będzie następne?

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej