Ludzie śmieją się, że The Sims 4 Ranczo reprenentuje Polaków. A wszystko przez tę podłogę

Sims 4

Reklama

Gracze znaleźli polski akcent w The Sims 4. To już kolejny taki przypadek w grze.


The Sims 4 to gra, w której każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli chodzi o różne aspekty narodowościowe. Wprawdzie gra tworzona jest w Stanach Zjednoczonych i to głównie z amerykańską myślą tworzona jest rozgrywka i wszystko co z nią związane, jednak czasem można znaleźć wyjątki.

Ostatnio o takim typowo polskim (albo typowo europejskim) przykładzie mówiliśmy w przypadku rowerów dla dzieci w The Sims 4 Razem raźniej – KLIK. Ludzie znaleźli tam ciekawy aspekt, którego amerykanie kompletnie nie znali. Teraz gracze znowu śmieją się, że Maxis nie zapomniało o Polsce.

The Sims 4 Ranczo i polski chodnik

Reklama

Ludzie trochę śmieją się, że w EA i Maxis musi pracować jakiś wysoko postawiony Polak, który z każdym kolejnym DLC i rozszerzeniem do The Sims 4 dodaje jakieś typowo polskie akcenty do gry. Teraz gracze zauważyli, że nowa podłoga w dodatku „Ranczo” wygląda dosłownie tak samo, jak typowe chodniki w całej Polsce. I rzeczywiście coś w tym jest…

Reklama

Co prawda chodniki z tego typu kostki możemy zobaczyć w wielu innych krajach, ale z jakiegoś powodu to właśnie Polska przyszła na myśl pierwsza. Może dlatego, że takich chodników jest u nas najwięcej.

Co jednak ciekawe, to gracze w komentarzach zaczęli uświadamiać, że takie chodniki bywają też w innych częściach świata, np. w Brazylii, Chile czy Filipinach. Mimo to jednak to właśnie z Europą taka kostka kojarzy się najbardziej, więc gracze zaczęli żartować, że twórcy próbują puścić do nich oczko.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej