w

Mama tego gracza The Sims 4 zbudowała swój pierwszy dom. Można się popłakać ze śmiechu

Każdy kiedyś zaczynał swoją przygodę z budowaniem w The Sims 4. Jednym szło lepiej, drugim gorzej.


Gracze The Sims 4 dzielą się głównie na dwa typy:

  • Tzw. budowlańców, którzy jedyne, co robią w grze, to budują nowe domy i dekorują mieszkania, a wszelkie dodatki i pakiety kolekcjonują tylko po to, by mieć dostęp do wszystkich obiektów z Trybu Budowania i Kupowania.
  • Graczy, którzy cały swój czas w grze poświęcają na tworzenie nowych Simów lub całych rodzin, spędzając przy tym po kilka dobrych godzin w samym CAS. Z budowaniem jednak nie mają nic wspólnego.

Oczywiście są to takie stereotypowe określenia, natomiast w wielu przypadkach sprawdzają się idealnie. Jeden z graczy pochwalił się pierwszą budowlą jego mamy w The Sims 4, która śmiechem żartem pewnie raczej nigdy pałacu nie zbuduje. Choć kto wie…

Pierwsza w życiu budowla

Każdy kiedyś w jakiś sposób zaczynał swoją grę w The Sims. Dla jednych była to pierwsza część, dla innych dopiero trzecia, a dla jeszcze kolejnych to dopiero The Sims 4 było pierwszym tytułem z tej serii. Tak było właśnie w przypadku mamy jednego z Simomaniaków, który wrzucił na Reddita pierwszą budowlę, którą wybudowała jego rodzicielka. Sam podobno popłakał się ze śmiechu, patrząc na niektóre pomieszczenia.

Przy każdym zdjęciu autor dodał swój komentarz, pokazujący, jak bardzo absurdalne jest to, co wybudowała jego początkująca w grze mama.

Moja mama jest początkująca. Umarłem ze śmiechu przy łazience

Jakim cudem w ogóle ktoś może cieszyć się telewizją z takiej odległości?

Drzwi na zewnątrz w każdej sypialni.

„A bathroom I can play baseball in” 🎶

Musiałem ją nauczyć, jak budować prawidłową wyspę.

W komentarzach już w ogóle wybuchła niezła śmiechawa, choć wiele osób docenia fakt, że w ogóle mama autora lubi grać w gry i próbuje swoich sił, nawet jeśli nie potrafi. Wielu osobom przypomniało to ich własne początki i pierwsze budowle jeszcze za czasów świetności poprzednich części The Sims.

Inni zaczęli się śmiać, że EA powinno ją od razu zatrudnić.

Raczej wszyscy doświadczeni gracze The Sims 4 wiedzą, jak bardzo absurdalne domy potrafią budować twórcy gry. Idealnym przykładem mogą być te wszystkie wille z Del Sol Valley z dodatku Zostań Gwiazdą, które wielkością pomieszczeń bardzo przypominają budowlę mamy autora (i te ogromne łazienki, które nawet nie posiadają wc). Mimo wszystko praktyka czyni mistrza i rodzicielka gracza zapewne kiedyś nauczy się budować piękne domy.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4