w

Najnowsza dziecięca Kolekcja do The Sims 4 już dostępna. Co w niej znajdziemy? Lista przedmiotów

Właśnie wyszła zupełnie nowa Kolekcja do The Sims 4 – Mali modnisie. Co ciekawego wprowadza?


Zgodnie z zapowiadaną letnią Roadmapą do The Sims 4 twórcy zapowiedzieli dwa ostatnie rozszerzenia, które wejdą do gry już w pierwszej połowie września. Jedna z nich – Mali modnisie Kolekcja – wyszła dokładnie 1 września.

Na drugą z nich gracze będą musieli poczekać jeszcze 2 tygodnie. Obie zapowiadają się obiecująco, a po premierze tej pierwszej wiemy już, co oferuje. Jest to kolekcja stworzona specjalnie dla dzieci w wieku szkolnym i znajdziemy w niej głównie nowe kolorowe ubranka w ciekawych wzorach.

Co oferuje Kolekcja Mali modnisie?

O co chodzi w tej kolekcji?

Ubierz nowe pokolenie trendsetterów w zabawowe stroje dzięki Kolekcji The Sims™ 4 Mali modnisie*! Niezależnie od tego, czy Twój szkrab zechce zwrócić na siebie oczy rówieśników podczas pierwszego dnia w szkole, czy też pobawić się z kolegami i koleżankami – te stylizacje sprawią, że zawsze będzie wyglądać modnie (i UROCZO).

Główne cechy:

Wyrażaj siebie za pomocą mody

Niezliczone możliwości modowe otworzą się przed Tobą, gdy zostaniesz dużym dzieciakiem i zaczniesz się ubierać samodzielnie. Niech Twoje dzieci wyrażają siebie, zakładając wymarzone kurtki w panterkę, wzorzyste legginsy czy barwne okulary przeciwsłoneczne.

Moda przez całą dobę

Wystrój Simów w modne stylizacje, które idealnie sprawdzą się na przyjęciach urodzinowych, lekcjach i spotkaniach z przyjaciółmi. By założyć te stroje, nie trzeba czekać na specjalną okazję, jednak gdy taka się nadarzy, sprawdzą się idealnie.

Poniżej mamy też listę wszystkich obiektów, które oferuje Kolekcja po jej zakupie.

Wydawać by się mogło, że przedmiotów jest naprawdę niewiele i tak też jest. Kolekcja jednak pomimo ubogiej ilości ubrań przynosi przede wszystkim spory powiew świeżości dla dzieci oraz bardzo ciekawe, kolorowe warianty, które idealnie wpasują się w najnowsze trendy.

DołączObserwuj
Więcej z Sims 4