Ta nowa opcja w The Sims 4 Razem raźniej sprawia, że Simowie to teraz jedna wielka niespodzianka

Sims 4

Reklama

Opcja, która doszła do The Sims 4 wraz z nowym dodatkiem, sprawia, że Simowie stali się naprawdę niezdecydowani i zmienni.


„Razem raźniej” to nazwa nowego pełnego dodatku do The Sims 4, który swoją premierę miał tydzień temu. Graczom naprawdę spodobały się nowości, które wprowadza do gry rozszerzenie,  wiele osób co chwilę dodaje do Internetu kolejne posty ze swoimi historiami i doświadczeniami z rozgrywki.

Nowy dodatek wprowadził naprawdę wiele funkcji, ale o niektórych z nich się nawet nie mówiło głośno. Jedną z takich opcji jest chociażby możliwość automatycznej zmiany cechy osobowości Sima za sprawą doświadczeń, które go spotykają lub rzeczy, które mu się podobają bądź nie. Jest tylko jeden problem.

Zmienni Simowie atakują

Reklama

Simomaniacy od samej premiery dodatku spamują wręcz postami, w których gra podczas ich rozgrywki dała im możliwość zmiany cechy ich Sima, twierdząc, że nawet nie zrobili nic szczególnego. Według graczy wystarczy, że Sim wykona jakąś czynność tylko raz, żeby gra zaproponowała im zmianę cechy jego osobowości, co bardzo często jest naprawdę absurdalne i śmieszne. Można powiedzieć, że Reddit aż płonie od tego typu wpisów.

Reklama

Z jednej strony musi to być naprawdę denerwujące, że Sim jedynie po wykonaniu jednej czynności może zyskać możliwość zmiany swojej cechy na inną. Z drugiej strony wielu graczom podoba się fakt, że opcja wyskakuje nawet w tak śmiesznych i absurdalnych przypadkach, porównując powyższe sytuacje do siebie, w których ktoś pójdzie raz na siłownię lub raz zje sałatkę i od razu uważa się za fit sportsmena.

Opcja wydaje się naprawdę fajna i ciekawa, a przede wszystkim w wielu przypadkach zabawna, zwłaszcza dla takich typowo pokoleniowych i rodzinnych rozgrywek. Niestety funkcja ta istnieje jedynie w The Sims 4 „Razem raźniej” i nie jest wprowadzona do gry podstawowej.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej