w

Wszystko już wiadomo. Najnowszym dodatkiem do The Sims 4 są Licealne lata. Jak wygląda oficjalny trailer?

Dziś o godz. 17:00 wypuszczono oficjalny trailer do najnowszego dodatku do The Sims 4. Robi ogromne wrażenie.


Kto by pomyślał, że równe 2 tygodnie po premierze nowego pakietu rozgrywki do Sims 4 – Wilkołaki, Simomaniacy dostaną oficjalny trailer do pełnego dodatku do Czwórki, na który czekano dokładny rok od poprzedniego. Przypomnijmy, że ostatnim pełnym rozszerzeniem do gry była Wiejska Sielanka, która swoją premierę miała dokładnie 22 lipca 2021 roku.

Najświeższy dodatek nosi nazwę High School Years, po polsku przetłumaczono to na Licealne lata i jest dokładnie tym, co zapowiadali twórcy gry przez przecieki, które niedawno otrzymaliśmy. Właśnie wyszedł oficjalny 3-minutowy trailer do tego dodatku. Simomaniacy są naprawdę wniebowzięci, tym bardziej Licealne lata zapowiadają się być bardzo obiecująco.

Jak prezentuje się zwiastun najnowszego dodatku?

Reklama

Trailer Licealnych lat zapowiada naprawdę wiele ciekawych nowości. Tak naprawdę przez całe te 3 minuty nie wiadomo, na co zwrócić uwagę, bo jesteśmy wręcz zawaleni ilością nowych rzeczy, czyli m.in. obiektów, interakcji, ciuchów, mebli czy nawet najprawdopodobniej nowego miasta.

Video

Gracze są wniebowzięci tym, co widzą. Można wręcz powiedzieć, że cały rok premier nudnych kolekcji czy ledwo działających pakietów (Ślubne Historie) się opłacił, skoro społeczność ma w końcu otrzymać tak dobrze zapowiadający się dodatek, o który proszono już od dawna.

Data premiery ustawiona jest na 28 lipca 2022 roku, a już teraz można kupować dodatek w przedsprzedaży i dostać kilka dodatkowych obiektów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4