w

Znamy już 2 kolejne Kolekcje do The Sims 4, które będą dość nietypowe. Lista nowych obiektów

Wraz z nową aktualizacją The Sims 4 Simomaniacy dowiedzieli się o dwóch nadchodzących Kolekcjach do gry.


Trzeba przyznać, że dwie nowe kolekcje zaskoczyły graczy The Sims dość pozytywnie. Mimo że najtańsze rozszerzenia do Czwórki nie cieszą się ogromną popularnością, a społeczności twierdzi, że wolałaby dostawać droższe dodatki z większą ilością zawartości, to nowe Kolekcje wprawiły wiele osób w lekkie, ale przyjemne osłupienie.

Pastel Pop i Everyday Clutter – tak nazywają się dwie nowe budowlane Kolekcje, które wejdą do gry już niebawem. Obydwie mają wyjść już 10 listopada, a leakerzy dokopali się do wszystkich obiektów, które oferują.

Pastel Pop i Everyday Clutter jako nowe Kolekcje

Reklama

Kolekcja Pastel Pop, jak sama nazwa wskazuje, skupiona jest wokół delikatnych i urocznych, pastelowych odcieni. W tym rozszerzeniu dostaniemy głównie meble i obiekty dekoracyjne, a SimMatically – jeden z leakerów ze świata The Sims – podzielił się z graczami listą wszystkich rzeczy, które zaoferuje nowa Kolekcja.

Pastel Pop Kit

Gracze dostali również oficjalne grafiki, które ujmują wszystkie obiekty na jednym obrazku, a także oficjalny opis, który na razie jest w języku angielskim.

Everyday Clutter Kit

Druga kolekcja przyjęła się wśród społeczności naprawdę dobrze. Rozszerzenie, mimo że w teorii budowlane, skupia się na samych małych elementach, które – jak sama nazwa wskazuje – są typowymi „drobiazgami” bądź też rzeczami codziennego użytku, jak np. klucze do domu, kubki, pudła z rupieciami czy stojaki z biżuterią.

Lista wszystkich obiektów z Everyday Clutter:

A także oficjalny opis po angielsku oraz screenshoty z gry:

Warto przypomnieć, że Kolekcje są najtańszym typem DLC do The Sims 4 i kosztują zaledwie 24,90 zł, tak więc należy przypuszczać, że te również będą dostępne w tej cenie. Ich premiera ustawiona jest już na przyszły tydzień, dokładnie 10 listopada 2022 roku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Sims 4