w

Gracz The Sims 4 postanowił upiec burgerowy tort na wzór tego z gry. Jak mu wyszło?

Społeczność Simomaniaków z pewnością można uznać za bardzo kreatywną. Jeden z graczy postanowił upiec tort na wzór tego z TS4.


Gracze The Sims 4 mają to do siebie, że są bardzo przywiązani do ich ulubionej gry. Potrafią przenosić swoje własne życie lub marzenia specjalnie do rozgrywki czy wręcz przeciwnie – przenosić rozgrywkę do prawdziwego świata.

Tak też właśnie zrobił jeden z Simomaniaków, który zdecydował się odtworzyć burgerowy tort z gry w swoim własnym domu. Jak mu się to udało?

Tort wyciągnięty prosto z gry

Użytkownik o nicku PoisonedCherry pochwalił się na Reddicie swoim nowym dziełem. Mianowicie stworzył on swój własny tort urodzinowy na wzór tego z The Sims 4. Jak wiadomo, w świecie The Sims istnieje kilka klasycznych ciast, które kojarzy każdy, kto choć raz wyprawiał urodziny swoim Simom.

Do najbardziej rozpoznawalnych należy zwykły biały tort, ale znane są również te czekoladowe, truskawkowe czy nawet burgerowe. To właśnie ten ostatni postanowił odtworzyć gracz, który pochwalił się tym w jednym z postów na Reddicie.

Moim marzeniem zawsze było zrobienie burgerowego tortu ze względu na The Sims 4. Wszystkiego najlepszego dla mojego najlepszego przyjaciela!

Widać, że gracz bardzo przyłożył się do tego, by jak najlepiej odwzorować tort z gry. Pieczenie takiego ciasta z pewnością przyniosło autorowi posta wiele zabawy, a jego przyjaciel na pewno docenił starania.