w

James Turner, youtuber, który stworzył wszystkie parcele do Sims 4 Wilkołaki, wyjaśnia swoje inspiracje

Autor wszystkich parceli, które spotkamy w Moonwood Mill w The Sims 4 Wilkołaki, opowiada, czym się inspirował podczas tworzenia nowych budynków.


James Turner to jeden z najpopularniejszych youtuberów, którzy swój kontent opierają na The Sims 4. Mężczyzna na swoim głównym koncie YouTube posiada prawie 1,5 mln obserwujących i jest autorem kilku parceli, które znajdziemy w The Sims 4.

Od jakiegoś czasu Maxis zaprasza do współpracy wszystkich Simowych youtuberów. Są oni w głównej mierze głosem społeczności i zawsze starają się sprawić, by gracze byli zadowoleni. Warto przypomnieć, że takie osoby jak Lilsimsie, Deligracy czy właśnie James stworzyli dla EA już kilka naprawdę ciekawych budowli.

Najwięcej słychać było o ich współpracy z dodatkiem Śnieżna Eskapada, w której to youtuberzy zaprojektowali wszystkie budowle znajdujące się na Górze Korembi. Widać, że deweloperzy TS4 są bardzo zadowoleni ze współpracy z youtuberami, bo po raz kolejny zatrudniają ich do pracy nad najnowszymi dodatkami.

James Turner po raz kolejny podjął się wyzwania i tym razem zbudował wszystkie nowe parcele, które znajdują się w Moonwood Mill, czyli świecie, który został wprowadzony wraz z pakietem rozgrywki Wilkołaki. Co na ten temat mówi youtuber? Jakie były jego inspiracje i o czym myślał, gdy rozplanowywał swoje dzieła?

Co o nowych parcelach w Moonwood Mill mówi James Turner?

Czym inspirowałeś się, tworząc parcele w Moonwood Mill?

Świat gry inspirowany jest lasami borealnymi, więc próbowałem jak najwięcej dowiedzieć się na temat przemysłu drzewnego, rodzajów miasteczek i architektury na tych obszarach. Znalazłem fantastyczne zdjęcia opuszczonych fabryk i niewielkich drewnianych domów, które wykorzystałem jako inspiracje do stworzenia moich parceli.

Czy możesz opisać bar i bibliotekę w Moonwood Mill, które zbudowałeś?

Jeżeli chodzi o parcelę biblioteczną, od początku miałem w głowie fabrykę. Moonwood Mill to wyniszczone, niemal opuszczone miasteczko, a pozostali mieszkańcy przekształcili fabrykę w swego rodzaju centrum społeczności, gdzie można znaleźć wszystko: od książek i komputerów po sprzęt do siłowni i teleskopy!

Gdy zrobiłem bibliotekę w starej fabryce, chciałem zobaczyć, jak bardzo mogę rozwinąć historię o jej opuszczeniu. Dziury w ścianach, odsłonięte stalowe ramy… Wszystko przejmuje natura. Chciałem, żeby sprawiała wrażenie, jakby lada chwila miała się zawalić. Zachwycił mnie widok jaskrawożółtej stalowej konstrukcji odsłoniętej przez powalone ściany. Nadaje światu koloru i naprawdę przyciąga wzrok!

Budowanie baru było prawdziwą frajdą. Wygląda na mały i dość ciasny w środku, ale wszyscy, którzy stali się wilkołakami, mogą tu znaleźć ukryte przejście do kanałów. Daje ono dostęp do sekretnej kryjówki, w której znajdziesz wszystko, co potrzebne do przetrwania. Gdy wyruszysz pod ziemię, znajdziesz nieużywaną sieć kanałów pełną gier, łóżek i innych udogodnień. Zainspirowały mnie rozległe kanały burzowe, które istnieją pod Tokio. Chciałem, aby podziemna przestrzeń była bardziej otwarta i oferowała znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać, patrząc na nią z góry.

Można też dostrzec, że w projekcie sieci kanałów wykorzystano tę samą estetykę, co przy odsłoniętych konstrukcjach w bibliotece. Wyobrażałem sobie, że cała ta sieć jest połączona, choć nie jest już używana po zamknięciu fabryki.

Poza tym, co sam pomogłeś stworzyć, na co najbardziej czekasz w Moonwood Mill?

Jestem zachwycony ogólną atmosferą tego świata. Oferuje środowisko, jakiego wcześniej nie było, i nie mogę się doczekać nowych konstrukcji i historii, jakie stworzy nasza społeczność.

Dobrze, a teraz najważniejsze pytanie: jakiego rodzaju wilkołakiem będziesz w Moonwood Mill?

Jak to ja – zacznę bez pieniędzy i będę na siebie pracował. Chcę być najsilniejszym wilkołakiem, jakim tylko mogę być. Zrobię z Moonwood Mill moje miasto!

Mamy nadzieję, że Greg nie będzie miał nic przeciwko.