w

Kolekcjonujecie pióra w The Sims 4 i nie wiecie co z nimi zrobić? Po prostu zróbcie z nich taką wystawę

Jeśli nie wiecie, co zrobić ze swoją kolekcją piór w The Sims 4, to dobrze trafiliście.


W The Sims 4 można kolekcjonować naprawdę wiele rzeczy. Najpopularniejszą z nich zdecydowanie są żaby, dają one graczom najwięcej frajdy, zwłaszcza że można je rozmnażać i tworzyć kolejne gatunki.

Oprócz nich jest wiele różnych rzeczy, które mogą zbierać nasi Simowie. Są to między innymi kryształy, pierwiastki, pocztówki, a wraz z nadejeściem kilku dodatków i pakietów dochodzą również owady w Ucieczce w plener, plakaty w Miejskim Życiu czy nawet muszle w Wyspiarskim życiu.

Takich okazów kolekcjonerskich w The Sims 4 jest cała masa i z pewnością wielu graczy może się zdziwić, co ciekawego mogą zbierać nasi Simowie. Wiele z tych rzeczy, jak np. żaby, można trzymać w specjalnych akwariach, natomiast inne rzeczy można wywiesić na ścianie.

Nie wiesz co zrobić z piórami? Zrób z nich wystawę

Wielu graczy The Sims 4 w ogóle nie jest zaznajomiona z tematem kolekcjonerstwa w grze, a okazuje się, że może to być naprawdę ciekawe zajęcie. Część Simomaniaków nie zdaje sobie sprawy z tego, co można zrobić z jakimś okazem, jeśli już przypadkiem uda się jakieś znaleźć lub nasz Sim zainteresuje się zbieractwem.

Pewien gracz podzielił się na Reddicie pomysłem, który warto wykorzystać w przypadku, jeśli nasi Simowie są kolekcjonerami np. ptasich piór z dodatku Psy i koty. Okazuje się, że można je wywiesić na ścianie, ale nie będzie to zwykłe wiszące pióro, a cała ramka.

Dopiero teraz zdałam sobie srawę z tego, że możesz zamontować pióra z Sims 4 Psy i koty na ścianie i dostaniesz takie super urocze ramki!

Jak się okazuje po komentarzach, większość graczy w ogóle nie zdawała sobie sprawy z tego, że można tak zrobić. Wiele osób do tej pory nie wiedziało nawet, co można zrobić z piórami, dlatego większość czasu trzymała je po prostu w ekwipunku.

Inni zaczęli zachwycać się faktem, że The Sims 4 posiada wiele ukrytych rzeczy, które gracze odnajdują dopiero latach lub dowiadują się po dłuższym czasie grania. Taki mały detal na pewno może teraz zachęcić wielu graczy do rozpoczęcia swojej przygody z kolekcjonerstwem.