w

Powstała nowa moda wśród graczy The Sims 4. Krowo-kwiat jako tatuaże, maskotki, a nawet kolczyki

Gracze The Sims 4 uwielbiają krowo-kwiat, co pokazuje coraz większa moda na tworzenie rzeczy z jego podobizną.


Krowo-kwiat to specjalna zmutowana roślina, która jest stałym elementem serii The Sims od prawie 20 lat. Pierwszy raz pojawiła się wraz z premierą Dwójki, a jej prawdziwa nazwa to Laganaphyllis Simnovorii.

Krowo-kwiat znany jest głównie z tego, że potrafi pożreć każdego Sima, nawet swojego hodowcę. Jest dość niebezpieczny, ale to właśnie dlatego Simomaniacy tak bardzo go pokochali. Do tego stopnia, że w ostatnim czasie powstała bardzo ciekawa moda na chwalenie się swoim krowo-kwiatowym „dobytkiem”.

Zamiłowanie graczy do Krowo-kwiatu jest ogromne, zwłaszcza ostatnio

Na Reddicie, Twitterze i różnych innych mediach społecznościowych, w których można spotkać Simomaniaków, zaczęło roić się od wpisów i postów, w których gracze chwalą się swoim fanowskim „merchem” z Krowo-kwiatem. Fani gry zaczęli tworzyć maskotki, tatuaże, a nawet figurki z kultową rośliną.

Jakiś czas temu Hbsistah99 pokazał, że udało mu się stworzyć Laganaphyllis Simnovorii na szydełku. Dzięki temu powstała naprawdę urocza maskotka.

I od tego się tak naprawdę zaczęło. Gracze zaczęli chwalić się swoimi umiejętnościami artystycznymi, a ostatnio można było zobaczyć tego typu figurkę stworzoną ze specjalnej, twardniejącej masy.

Na Reddicie zrobiła naprawdę ogromne wrażenie. Zwłaszcza że wykonanie jest bardzo szczegółowe i widać, że jej twórca o nicku OpeningOut poświęcił dużo czasu.

Powstało również kilka mniejszych wersji Krowo-kwiatu, jak np. od SadAlbus, która wykonała jej dziecięcą wersję.

Oczywiście nie na samych maskotkach i figurkach się kończy. Wiele graczy tak bardzo uwielbia postać krowiej rośliny, że aż wytatuowali sobie jej podobiznę na własnym ciele. Ostatnim najpopularniejszym przykładem jest ten od cheeseontoasts:

To oczywiście nie wszystko, co można ostatnio znaleźć w sieci. Okazuje się, że jedna fanka The Sims – CottoneeSocks – otworzyła specjalny sklep internetowy, w którym można zakupić specjalne miniaturki Krowo-kwiatu, a także, uwaga… kolczyki. Tak, moda na Laganaphyllis Simnovorii stała się tak duża, że teraz można dorzucić jej akcesoria nawet do codziennego outfitu.

Co prawda wszystkie roślinki zostały już wyprzedane, ale istnieje szansa, że jeszcze kiedyś pojawią się w sprzedaży. Wtedy będzie można je zakupić pod tym linkiem.

Trzeba przyznać, że gracze The Sims 4 są naprawdę wyjątkowi i nie do podrobienia. Wprawdzie miłość do Krowo-kwiatu nie powstała dopiero teraz, już wcześniej gracze lubili tworzyć różnego rodzaju przedmiotu z podobizną tej rośliny, jednak w ostatnich tygodniach zamiłowanie do tego elementu gry naprawdę mocno wzrosło.

Kto wie, może kiedyś nawet EA wypuści specjalny merch tylko z samą krowią roślinką.

DołączObserwuj
Więcej z Sims4