w

Szykujcie portfele. Wszystkie teorie się sprawdziły, wyszedł oficjalny trailer do The Sims 4 Wilkołaki

Wszystkie poszlaki, teorie i spekulacje właśnie się potwierdziły, w końcu będziemy mieć do czynienia z wilkołakami.


Wygląda na to, że wszystkie podpowiedzi i poszlaki, które otrzymaliśmy od twórców, naprawdę się sprawdziły. Jak widać, doświadczony zespół grupy detektywów ze społeczności Simomaniaków odszyfrował wszystkie zagadki, by dowieść, że do The Sims 4 w końcu zawitają wilkołaki.

Wczorajszy leak również okazał się być prawdziwy. Przypomnijmy, że niemiecka strona The Sims przypadkowo przedwcześnie wydała okładkę najnowszego pakietu rozgrywki, a dziś wiemy już, że to prawda. Właśnie wyszedł oficjalny, kilkuminutowy zwiastun pakietu.

The Sims 4 Wilkołaki – oficjalny zwiastun nowego pakietu

Wczoraj twórcy The Sims 4 w swoich mediach społecznościowych załączyli oficjalne odliczanie do ujawnienia najnowszego pakietu rozgrywki. Jak się wszyscy spodziewali, miały to być wilkołaki i tak się właśnie stało – w społeczności Simomaniaków zawrzało, bowiem wyszedł oficjalny trailer nadchodzącego rozszerzenia.

Dodatkowo potwierdziło się, że Moonwood Mill to nazwa zupełnie nowego otoczenia, które wejdzie wraz z pakietem rozgrywki. Oprócz tego znajduje się w nim jezioro Lunvik, a więc wygląda na to, że wszystkie przecieki, łączni z ostatnimi tajemniczymi szyframi od programistów TS4, się sprawdziły.

Pierwsze spojrzenie na miasto wygląda obecnie tak:

To jednak nie wszystko. Na oficjalnej stronie The Sims otrzymaliśmy pierwszy opis pakietu, który zdradza nam m.in. historię Moonwood Mill oraz to, że skrywa w sobie sporo tajemnic. Oprócz tego wiemy też, jak działać będą wilkołaki w świecie The Sims.

Będziemy mogli m.in. wykreować swojego własnego wilkołaka, tworzyć stada czy nawet ulepszać wilcze umiejętności, takie jak bieg na czterech łapach bądź też odporność na księżyc.

Więcej o tym przeczytać można na oficjalnej stronie The Sims.

Pakiet rozgrywki standardowo kosztować ma 89,90 złotych i ma być dostępny na komputery PC oraz Mac, a także na konsole Xbox Series X|S i Xbox One.

Oficjalny zwiastun obejrzeć można już za tydzień, bo 10 czerwca 2022 roku o godz. 11:00 czasu PDT na oficjalnych kanałach The Sims na Twitchu oraz YouTube. Jeśli chodzi natomiast o premierę pakietu, będzie on miał miejsce dokładnie 16 czerwca 2022 roku.