w

Twój Sim w The Sims 4 został pisarzem, ale nie masz pomysłu na tytuły książek? Mała inspiracja od gracza

Jeśli zaczyna się przygodę z pisarstwem w The Sims, czasami trzeba się naprawdę wykazać.


W The Sims 4 istnieją kariery, które wymagają zaangażowania nie tylko naszych Simów, ale również samego gracza. Chodzi tu m.in. o zawody takie jak naukowiec czy aktor, w których musimy pomóc naszym Simom w odbyciu dnia pracy i przepracowaniu go z nim samym.

Inną ciekawą pracą dla nas może być też zawód pisarza, dzięki któremu nasz Sim staje się popularnym autorem książek. W tej karierze jednak nasza aktywność ogranicza się jedynie do wyboru nowej tematyki opowieści oraz tytułu książki. Co prawda może on zostać wygenerowany automatycznie, jednak czasami gracze lubią się wykazać kreatywnością i nazywają swoje dzieła na swój własny sposób.

Co jeśli nie mamy pomysłu na ciekawe tytuły książek?

Czasami społeczność Simomaniaków lubi chwalić się w mediach społecznościowych swoimi pomysłami i kreatywnymi rozgrywkami. Tym razem jeden z graczy TS4 podzielił się z innymi swoimi tytułami książek, które napisał jego Sim. Trzeba przyznać, że niektóre z nich są naprawdę bardzo kontrowersyjne… ale to właśnie to sprawia, że są one jedyne w swoim rodzaju.

Jak widać, część z nich jest naprawdę mocna. Można się pośmiać, że to właśnie dzięki tym nietypowym tytułom Sim autora wybił się jako pisarz. Ten przykład jednak idealnie pokazuje, że wystarczy wymyślić nawet największą głupotę, by stać się oryginalnym autorem.

Mimo wszystko komentujący przyznali, że powyższy screen dał im nowe pomysły na rozgrywkę oraz zabawę słowami w swojej własnej karierze autora w The Sims 4. Trzeba jednak przyznać, że powyższe tytuły dodają inspiracji.