w

Beta Valorant oficjalnie potwierdzona 7 kwietnia. Strona do zapisów jest dostępna razem z FAQ

Reklama

Beta Valorant już oficjalnie startuje 7 kwietnia, zgodnie z naszymi informacjami.

Reklama

Zgodnie z naszymi informacjami, oficjalnie pojawił się już komunikat o rozpoczęciu bety 7 kwietnia, sposobie zapisów i w zasadzie wszystkich wiadomościach, o jakich wspominaliśmy w swoich komunikatach.

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania, natomiast o tym wszystkim już Was informowaliśmy w poprzednich dniach, dla większości nie będzie to żadnym zaskoczeniem. Riot postanowił udostępnić wszystko nieco wcześniej.

  • Beta o godzinie 14:00, 7 kwietnia 2020
  • Dostęp poprzez oglądanie streamów na Twitch
  • Zapis nie będzie przeniesiony do pełnej gry
  • Nie wiadomo, ile potrwa zamknięta beta
  • Punkty Valorant kupione w becie zostaną przeniesione na pełne konto, wraz z 20% bonusem
Video

Oficjalna zapowiedź bety i FAQ o Valorant

VALORANT, taktyczna strzelanka 5 na 5 od Riot Games, oparta na różnorodnych postaciach, 7 kwietnia wejdzie w zamkniętą betę. Jesteśmy gotowi na pierwszą falę graczy, którzy sprawdzą, jak sprawuje się rozgrywka w VALORANT i położą podwaliny pod stworzenie globalnej społeczności.

Reklama

W tej chwili ograniczamy się do graczy z Europy, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Rosji i Turcji. Plan zakłada dołączenie w miarę możliwości kolejnych regionów. Jest to uzależnione od problemów logistycznych z uruchomieniem bety w trakcie globalnej pandemii.

Dobra, opróżnijmy zatem poczekalnię VALORANT, o której tyle słyszymy.

Kiedy ruszy zamknięta beta VALORANT?

Zamknięta beta VALORANT na PC rozpocznie się 7 kwietnia o godzinie 14:00 czasu polskiego (2:00 PM CET).

Reklama

Jak uzyskać dostęp?

Jeśli spełniasz wymienione powyżej kryteria, wykonaj poniższe kroki.

Informujemy, że liczba dopuszczonych graczy jest zależna od aktualnej pojemności naszych serwerów. Zachęcamy wszystkich do rejestrowania się i w miarę możliwości będziemy zwiększać limit graczy uprawnionych do udziału w testach. Będziemy dopuszczać kolejnych graczy, bazując również na planie uruchamiania kolejnych serwerów regionalnych.

Czy zamknięta beta VALORANT będzie dostępna w moim regionie?

Jeśli grasz na terytorium Kanady, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Turcji bądź Europy, masz szansę załapać się na zamkniętą betę. Niestety, obecnie nie możemy zapewnić dostępu do zamkniętej bety graczom spoza tych regionów. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, powiadomimy o tym oficjalnymi kanałami związanymi z grą VALORANT.

Mimo wszystko chętnie poznamy opinie na temat rozgrywki w VALORANT wszystkich, którzy będą oglądać poświęcone jej materiały.

Czy poczyniony przeze mnie podczas zamkniętej bety postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry?

Nie. Obecny stan rozgrywki VALORANT może się różnić od tego po premierze gry, dlatego lepiej będzie, aby każdy zaczynał na identycznych zasadach.

Jak długo potrwa zamknięta beta?

Z premierą gry wciąż celujemy w lato 2020 (wiemy, że to dość ogólna informacja), a samą zamkniętą betę chcemy zakończyć jak najszybciej, jednocześnie zapewniając możliwość gry kolejnym regionom. Mając to wszystko na względzie, jesteśmy gotowi zmienić nieco nasze plany, gdyby w czasie testów dotarły do nas nieoczekiwane uwagi od graczy.

Co z Punktami VALORANT, które kupię w trakcie zamkniętej bety?

Wraz z premierą gry otrzymasz wszystkie zakupione Punkty VALORANT z powrotem, a oprócz tego 20% dorzucimy od siebie, w ramach podziękowania za zaangażowanie podczas testowania skórek i sklepu. Oto przykład: jeśli podczas zamkniętej bety kupisz 10 000 Punktów VALORANT, po premierze otrzymasz ich 12 000 (premia ta wlicza się także w przypadku kupowania większej liczby punktów w pakietach).

Sklep oraz ceny wciąż nie są ostateczne i nie odzwierciedlają dostępności przedmiotów w dniu premiery.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant