w

Bombshell to według przecieków nowy agent w Valorant. Wszystko, co o nim wiadomo

Reklama

Wygląda na to, że osoby przeszukujące pliki gry dotarły do kolejnej postaci, jaka może się pojawić w Valorancie. Tym razem ma to być Bombshell.

Reklama


W plikach Valoranta znajduje się w sumie kilka postaci. O większości wspominaliśmy już kilka dni, chodzi tu między innymi o Sabine, Robotdog i kimś, kto do tej pory był kojarzony jako Killjoy.

Okazuje się, ze Killjoy może być nazwą kodową dla agenta, którego poznamy jako Bombshell. Przypomnijmy, że w zasadzie każda postać ma swoją nazwę kodową. Przykładowo Raze to w plikach Clay, natomiast Omen to Wraith.

Bombshell w Valorant

Bombshell ma być kimś w rodzaju inżyniera. Niektóre kwestie innych postaci wskazują, że będzie dysponował wieżyczkami. Prawdopodobnie można tu sobie wyobrazić kogoś w rodzaju Torbjorna z Overwatch.

„Little engineer. I borrowed one of your transmiters for my camera. I’ll pay you back… Probably.” – kwestia Cyphera

Kwestie Sage sugerują, że Bombshell ma mieć możliwość podpalenia innych graczy. Jeżeli rzeczywiście Killjoy i Bombshell to ta sama postać, to bohater będzie związany także z elektrycznością – tego jednak na ten moment nie można potwierdzić.

„Ignite this place Bombshell” – jedna z kwestii Sage

IKONA UMIEJĘTNOŚCI SPECJALNEJ POSTACI

Nie wiadomo kiedy i jakie szanse na pojawienie się na Bombshell. Na pewno byłby ciekawym dodatkiem do Valoranta. Rzeczywiście gracze, którzy wcześniej mieli okazję walczyć w TF2, czy Overwatch mogliby poczuć się jak w domu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant