w

G2 Mixwell wzywa swoich hejterów do udzielania się po swoim zwycięstwie w turnieju Valoranta

Jeden z członków G2 Esports postanowił wysłać wiadomość prosto do swoich hejterów.


G2 Esports z Polakiem na pokładzie wygrało ostatnio jeden z dużych turniejów Vitality European Open. Sam Riot przekazał nawet gratulacje za pośrednictwem Twittera.

Wygrana okazała się być doskonałym pretekstem dla Mixwella, jednego z zawodników G2, który od jakiegoś czasu borykał się z krytycznymi głosami w jego kierunku.

G2 Mixwell wzywa hejterów

Mixwell po wygranej postanowił uszczypnąć wszystkich, którzy nie wierzyli w jego umiejętności. Na oficjalnym profilu Twitter zapytał wszystkich krytyków jego gry, gdzie podziewają się teraz, gdy nie ma już żadnych wątpliwości, że faktycznie umie grać w Valoranta.

Wiadomość osiągnęła sporą popularność nie tylko ze względu na Mixwella, ale także samego Valoranta, którego wiele osób już teraz skreśliło. Choć polska scena dopiero raczkuje, to międzynarodowo nowy FPS Riotu wygląda naprawdę solidnie. Coraz więcej drużyn, turniejów z dużymi pulami nagród i sponsorzy, którzy z zaciekawieniem patrzą na budujący się nowy esportowy tytuł.

Co będzie dalej? Tego zupełnie nie wiadomo. Póki co Riot pomaga w promocji wydarzeń, wspiera inicjatywy społecznościowe i stara się jednocześnie niczego nie przyspieszać. Wydaje się, że to na ten moment najlepsze, co można zrobić.