w

Gracz Jett odnalazł 3 zepsute pozycje w Valorancie, które mogą ułatwić rozgrywkę

Członek społeczności Valorant znalazł 3 błędy, które mogą ułatwić rozgrywkę Jett.


Deweloperzy Riot Games rozwijają swoją produkcję od samego początku i robią wszystko, aby się nie zatrzymywać. Mimo to, proces rozwoju jest dość skomplikowany i czasami nie sposób dopiąć wszystko na ostatni guzik. Właśnie z tego powodu w grze mogą występować pewne błędy, które z poziomu gracza da się wykorzystać jako przewagę nad swoim przeciwnikiem.

Jeden z członków społeczności Valoranta odnalazł trzy różne pozycje na Haven, które może zająć wyłącznie Jett, a na dodatek będą one niespodziewane dla przeciwników.

O jakich pozycjach na Haven mowa?

Na poniższym materiale możemy zobaczyć pierwszą z pozycji odnalezionych przez gracza. Znajduje się ona na shortcie A. Na pierwszy rzut oka zdaje się, że agent trzęsie się tak, jakby wisiał w powietrzu, jednak użytkownik potwierdza swoją stuprocentową celność.

Zawodnik po stronie defensywnej może również użyć umiejętności Jett, by dotrzeć do wysokiego narożnika tuż poza B. Ta pozycja jest nieco trudniejsza w uzyskaniu, ponieważ wymaga użycia umiejętności Jett Updraft i Dash. Podobnie, jak na pozycji na krótkiej – postać będzie się trząść, jednak w tym przypadku jej celność może nie być zupełnie zadowalająca ze zwykłej broni, dlatego warto skorzystać z ulta.

Trzecia z pozycji wydaje się być najtrudniejszą do zrealizowania, ponieważ do jej wykonania potrzebna jest ściana stworzona przez Sage. Przeciwnicy będą w nią wpadać, a Jett na stosownej pozycji będzie mogła ich swobodnie zneutralizować.

Powyższe sposoby mogą zdać egzamin wyłącznie podczas paru rund, ponieważ wcześniej czy później rywale zorientują się i zaczną sprawdzać te miejscówki. Tak czy inaczej, możemy w prosty sposób przechytrzyć swoich przeciwników i doprowadzić do wygrania rundy.