w

Gracze śmieją się, że przez tę pizzę Valorant jest kompletnie niegrywalny

Riot przywiązuje ogromną uwagę do różnych elementów na mapie, ale…


Mapy w Valorancie są przepełnione różnymi ciekawostkami i easter eggami. Jednym z nich jest nawiązanie do League of Legends, a dokładniej do jednego z championów. Tak jest w przypadku jednej z ławek, na której możemy zobaczyć podobiznę Tahm Kencha.

Tymczasem gracze wskazują, że jeden z elementów po prostu nie pasuje. Oczywiście należy to traktować z przymrużeniem oka.

Pizza sprawia, że Valorant jest niegrywalny?

Jeden z użytkowników Reddita o nicku „matidfk” zwrócił uwagę na pizzę w Valorancie, która jak się okazuje, została nierówno przekrojona.

Jeden kawałek to 3/4 normalnego. Według graczy to wystarczyło by uznać, że Valorant faktycznie jest niegrywalny. Inni wskazują, że przecież to jest realistyczne, bo ludzie nigdy nie kroją pizzy tak równo, jak od linijki.

Co zabawne, w między czasie powstawały różne wykresy i porównania normalnej pizzy z tą, tworzoną przez Riot. Jeszcze kolejni śmieją się, że ich pizzeria ma taki sam bug i też kroi nierówno.

Zabawne, jak pizza w grze jest w stanie podzielić społeczność. Trzeba jednak oddać Riotowi, że choć Valorant jest tworzony tak, by być maksymalnie czytelny, to jednak zawiera sporo różnych szczegółów, na które normalny gracz nigdy nie zwróci uwagi.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant