w

Jak odebrać darmową zawieszkę w Valorancie? Co w ten sposób świętuje Riot?

Riot rozdaje zupełnie za darmo specjalną zawieszkę. Jej odebranie nie będzie trudne nawet, jeżeli nie gracie w Valoranta.


Valorant zdaje się powoli wymykać Riotowi z rąk. Po pierwszym szale, produkcja ewidentnie zmaga się z problemem słabnącej popularności. Mimo nowego sezonu, mapy i agenta, w Polsce produkcja twórców League of Legends ma się raczej średnio.

Głównie dlatego, że Riot do tej pory nie brał zbytniego udziału w rozwoju Valoranta i pozwolił, by to gracze za wszystko odpowiadali.

First Strike ma to zmienić

Valorant jest produkcją typowo esportową, dziwi więc fakt, że deweloperzy dopiero teraz zabierają się za swoje oficjalne turnieje. W związku z uruchomieniem dodatkowych serwerów i rozpoczęciem pierwszego turnieju, Riot rozda wszystkim okolicznościowe zawieszki.

Co trzeba zrobić, by je odebrać? Kompletnie nic. Zostaną przyznane automatycznie na konta wszystkich graczy już z końcem października.

Opinie społeczności na ten temat są raczej mieszane. Wiele osób wspomina, że coś za szybko przyszedł moment rozdawania przedmiotów tylko za to, że ktoś nadal gra. Trudno jednak stwierdzić, jak popularność Valoranta wygląda w rzeczywistości i czy twórcy są zadowoleni, czy raczej będą kusić potencjalnych nowych graczy darmowymi upominkami w postaci zawieszek, czy skinów.