w

Nie ma wątpliwości, że Valorant w wersji mobilnej jest coraz bliżej. Gra dostępna w Google Play

Riot Games

Użytkownicy sklepu Google Play mogli zobaczyć mobilną wersję Valorant.


Ponad dwa lata temu, w czerwcu 2020 roku pojawiła się oficjalna komputerowa wersja Valorant. Niedługo później, czyli w październiku, do fanów produkcji Riot Games trafiło mobilne League of Legends, czyli Wild Rift.

Z tego powodu wielu graczy zaczęło spekulować i prosić twórców o mobilnego Valoranta. Wiadomo, że prace nad nim trwają i teraz niektórzy mogli ujrzeć grę w sklepie Google Play.

Mobilny Valorant

Fani Valorant już od ponad dwóch lat spędzają czas na serwerach Riotu w Valorant i bawią się przy tej grze naprawdę dobrze. Niektórzy zapewne chcieliby także “pyknąć” jakiś meczyk w szkole lub w pracy. Niestety na tę chwilę mogą tak zrobić gracze innych tytułów, jak League of Legends, czy Teamfight Tactics, ale nie Valorant.

Okazuje się jednak, że wcale nie będą musieli czekać na mobilną wersję ponad 10 lat. Deweloperzy zacięcie nad nią pracują, co pokazuje wypuszczenie jej do sklepu Google Play. Teraz została już usunięta, ale przez jakiś czas można było ją tam zobaczyć. Nie można było jednak w nią zagrać, ponieważ potrzebne były do tego specjalne uprawnienia.

Nie wiadomo na ten moment nic więcej, ani o tym, co testowali twórcy, ani co dokładnie planują. Nie jest znana także data rozpoczęcia testów. Społeczność będzie musiała jeszcze poczekać na jej zainstalowanie przynajmniej przez jakiś czas.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Valorant