w

Nowa postać w Valorant przy współpracy z LoLem? Moc kontrolowania żywiołów, jak Nilah

Gracze produkcji Riotu zauważyli połączenie Nilah z agentem do Valorant.

Reklama

Na oficjalnym profilu Valorant pojawiła się zapowiedź nowego agenta. Prawdopodobnie jest w stanie kontrolować żywioł wody, a to szybko zostało połączone ze stosunkowo nową postacią w League of Legends.

Istnieje tam bowiem Nilah, która również posiada umiejętność kontroli cieczy. Czy to kolejna współpraca pomiędzy dwoma tytułami, jak było z Zeri i Neon?

Agent z LoLa w Valorant

Kilka miesięcy temu w League of Legends pojawiła się Nilah. Wzorowana jest na kulturze hinduskiej i jest w stanie władać wodą. Te dwa czynniki połączyły ją z nowym agentem do Valorant, który ma się nazywać Varun Batra.

Jego pierwsza zapowiedź pojawiła się już na oficjalnym profilu. Przedstawiono na nim losowego zmyślonego influencera, który podczas transmisji z drugą osobą w hinduskiej restauracji, doznał dziwnego zjawiska. Najpierw nad jego głową przeleciał samolot, a później woda w szklance zaczęła zachowywać się w tajemniczy sposób.

Video

Woda, jako jeden z żywiołów została połączona z Nilah. Jednak, czy na pewno to wystarczy? W Valorant, jak i League of Legends istnieją postacie używającego podobnych żywiołów:

  • Jett (Valorant) – powietrze
  • Janna (League of Legends) – powietrze
  • Phoenix (Valorant) – ogień
  • Brand (League of Legends) – ogień

Nie są one jednak do siebie podobne, nawet w najmniejszym stopniu. Trudno też doszukiwać się współpracy pomiędzy projektantami, jak było to w przypadku Zeri i Neon — obie zostały wypuszczone w podobnym czasie. Z tego powodu najprawdopodobniej współpracy tutaj nie ma. Zwyczajnie Batra może kontrolować wodę, ale nic więcej. Jednak pamiętajmy, że są to tylko przepuszczenia, które potwierdzą się lub nie za kilka tygodni lub dni.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant