w

Nowy zestaw skinów do Valoranta. Jak wygląda odświeżona wersja Glitchpop 2.0?

Gracze mogli zobaczyć dzisiaj sneak peek nadchodzącego zestawu skinów.


Riot postanowił raz jeszcze zająć się tą samą tematyką, ale na nieco inny sposób. W efekcie pokazano przedwcześnie nadchodzący zestaw skórek, który już większość kojarzy. Deweloperzy stworzyli kolejne skiny z serii Glitchpop, które zostały nazwane wersją 2.0.

Nowa aktualizacja będzie dostępna 2 lutego, natomiast tych konkretnych skórek należy się spodziewać kilka godzin później, 3 lutego 2021.

Jak wyglądają te skiny?

Całą prezentację można obejrzeć na kanale HITSCAN na Youtube, natomiast oto kilka ujęć tego, czego należy się spodziewać:

Opinie o tych skórkach są naprawdę pozytywne. Widać, że gracze doceniają fakt, iż Riot stara się wszystkich zadowolić i podejmuje się niełatwych zadań pokroju odświeżenia swojej starej serii.

Pytanie tylko, czy i jak wpłynie to na popularność Valoranta. Nie ma wątpliwości, że CS:GO, Fortnite czy Overwatch wiele zawdzięczają swoim przedmiotom kosmetycznym, które zawsze wywołują duże emocje. W Valorancie jest nieco inaczej, choć pojawia się duża ekscytacja, to nie przekłada się to na skoki popularności.