w

Odcinek 3, akt 1 Valorant- Wszystkie nowości, poziomy konta, nowy agent KAY/O, przepustka bojowa

Reklama

Riot przygotował podsumowanie nowości, jakie pojawiły się w ramach 3 odcinka Valoranta.


Możecie być pewni, że w akcie I: pojawi się KAY/O, wybrane przez was opcje z zestawu „Podziel się” ujrzą światło dzienne, scena e-sportowa zyska nowe wydanie, a do kolejnej Przepustki bojowej dołączy jej starsza kuzynka – całkowicie darmowa Przepustka wydarzenia RK1.

Opis nowości

Reklama

AGENT: KAY/O

KAYO.png

Video

KAY/O to najnowszy inicjator wśród dostępnych agentów VALORANT, wyposażony w sprzęt służący do tłumienia, rażenia błyskami i wywoływania eksplozji, dzięki któremu będzie można przeprowadzać wyjątkowo przebiegłe zagrania. Oto broń do walki z Promienistymi będąca maszyną, która nie ma sobie równych.

ZESTAW „PODZIEL SIĘ”

Reklama

GIVE_BACK_BUNDLE.png

Społeczność zagłosowała. Teraz wy macie okazję podzielić się z innymi w szczytnym celu.

Kupcie zestaw „Podziel się” między 22 czerwca a 8 lipca: 50% wpływów ze sprzedaży skórek broni oraz 100% wpływów ze sprzedaży akcesoriów z zestawu „Podziel się” w tym okresie zostanie przekazane na rzecz Funduszu Oddziaływania Społecznego Riot Games działającego we współpracy z Impact Assets.

PRZEPUSTKA BOJOWA: ODC. 3 AKT I

aCT_1_battlepass.png

Im więcej gracie, tym więcej wam przypadnie. Odblokujcie kolejne kręgi Przepustki bojowej z wyjątkową zawartością, którą dodacie do swojej kolekcji trofeów. Mamy na myśli choćby Ghosta Układankę i przywieszkę „Klucz do starożytnych tajemnic”.

Reklama

Możecie też wydać VP na ścieżkę premium i odblokować Vandala K/TAK., Bulldoga Układankę, a także graffiti „Clutch lub wypad”.

GRA RANKINGOWA

ranked.png

Teraz macie jeszcze więcej okazji do śmiałych zagrań. Aktualizacje systemu oceny rankingowej, mecze rozstawiające aż do Diamentu 1 dla wyborowych graczy, a także kolejny sezon nowej rywalizacji. Zdobądźcie szczyt tabel rankingowych.

POZIOM KONTA

account_leveling.png

W odcinku 3. pojawi się kolejny dowód uznania i zarazem nagroda dla naszych graczy za czas spędzony we wszystkich trybach VALORANT. Co więcej, funkcja ta zadziała nawet wstecz! Powiązana z waszym kontem karta gracza będzie odtąd prezentować wyrażony za pomocą liczby poziom uzależniony od intensywności waszej gry – im więcej czasu jej poświęcicie, tym bardziej będzie on wzrastać.

Od czasu premiery rozważaliśmy rozmaite sposoby na ulepszenie systemów postępu. Z kilku powodów zdecydowaliśmy się wdrożyć poziom konta w pierwszej kolejności. Nasz zespół zamierza dalej poszukiwać rozwiązań, które jeszcze bardziej udoskonalą wspomniany system. Damy wam znać, gdy będziemy mieć nowe wieści.

Poniżej dowiecie się, na czym polega poziom konta.

CZYM JEST POZIOM KONTA?

W VALORANT istnieje szereg sposobów nagradzania was za czas spędzony w grze niezależnie od tego, czy mówimy o godzinie, czy całym dniu rozgrywki. Brakuje nam jednak systemu przyznawania bardziej namacalnych nagród za waszą lojalność i wszystkie chwile spędzone z naszą grą nie tylko w jej rankingowym trybie. I właśnie poziom konta stanowi nasz wyraz uznania i zarazem nagrodę.

To nowy, długofalowy system działający na waszych kontach, którego odzwierciedleniem jest ramka wokół karty gracza. Zmiana jej wyglądu będzie następować co 20 poziomów konta. W ten sposób zyskacie wizualny symbol mówiący o czasie, który poświęciliście na grę, nawet jeśli preferowaliście wyłącznie Gorączkę Spike’a.

JAK MOGĘ PODNIEŚĆ POZIOM KONTA?

Aby konto mogło awansować na wyższy poziom, najpierw musicie zdobyć Punkty Konta (w skrócie „PK”).

  • PK są przyznawane za mecze, w których wzięliście udział.
  • Liczba uzyskanych za każdy mecz PK zależy od jego czasu trwania i wyniku.
  • Dodatkowe PK otrzymacie również za pierwszą wygraną danego dnia.
  • PK są uwzględniane tylko w postępach waszego poziomu konta. Nie mają one znaczenia w przypadku doświadczenia gromadzonego na poczet Przepustki bojowej czy kontraktu agenta.

Na koniec meczu zdobyte PK są doliczane do poziomu konta, który będzie symbolizowany na karcie gracza przez zmieniającą się ramkę poziomu konta.

AClvl_jett_rYR1.png

ILE PK POTRZEBUJĘ, ABY PODNIEŚĆ POZIOM KONTA?

Poziom konta podnosi się za każdym razem, gdy zdobędziecie 5000 PK. Wraz z kolejnymi poziomami konta zmienia się również jego ramka.

CZY ZACZNĘ OD POZIOMU 1.?

Chcemy uwzględnić wasz dotychczasowy czas zainwestowany w VALORANT, dlatego w dniu publikacji patcha 3.0 otrzymacie PK o wartości uzależnionej od liczby rozegranych w przeszłości meczów.

Oznacza to, że poziom waszego konta może wynieść od 1 do 100 (lub więcej) w zależności od zakończonych do tej pory rozgrywek VALORANT. Po uzyskaniu początkowej premii do PK zdobywanie kolejnych PK będzie przebiegać w opisany wyżej sposób.

CIĄG DALSZY WYDARZEŃ RK1

YR1_pass.png

Impreza urodzinowa powoli dobiega końca, ale jeszcze nie pora gasić światło. Macie około dwóch tygodni na skompletowanie przedmiotów w dostępnej za darmo i dla wszystkich Przepustce wydarzenia RK1: czeka na was 7 poziomów wyjątkowych przedmiotów RK1, takich jak karta gracza czy przywieszka do broni z odcinka 3 i nie tylko. Wystarczy, że będziecie grali w VALORANT i zdobywali PD, aby odblokować tę zawartość.

Pamiętajcie o Dopalaczu drużynowym zapewniającym więcej PD przy grze ze znajomymi oraz o powrocie wwFest

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant