w

Opis patcha Valorant 6.04. Nowa postać Geeko, nowa przepustka i więcej

Reklama

Nowy agent Gekko, świeża przepustka oraz zestaw Oni 2.0 – patch 6.04 w Valorant.

Reklama

Przygotujcie się, bo już niedługo na celowniki weźmiecie akt II odcinka 6. Czekają na was nowy agent-inicjator, powrót kolekcji skórek Oni, reset rangi i świeżutka Przepustka bojowa.

AKTUALIZACJE WYDAJNOŚCI

 • Zaktualizowano synchronizację wątków, aby zredukować opóźnienie wejścia.
  • Opóźnienie wejścia poprawi się o ~1 klatkę dla graczy, którzy spełniają wszystkie następujące kryteria:
   • nie mają dostępnego/uruchomionego NVIDIA Reflex / AMD Anti-Lag;
   • mają uruchomione renderowanie wielowątkowe;
   • korzystają z synchronizacji pionowej.

BŁĘDY

AGENCI

 • Naprawiono błąd występujący, gdy Kula Bariery Sage otrzymała obrażenia podczas umacniania, w wyniku którego po umocnieniu bariera miała pełne zdrowie, zamiast odliczyć od niego obrażenia otrzymane podczas umacniania.

SYSTEMY DOTYCZĄCE ROZGRYWKI

 • Naprawiono błąd, w wyniku którego umiejętności przepychane w stronę innych graczy przez drzwi na mapie Lotus (jak np. Dron Sovy) mogły nadal przepychać graczy nawet po zatrzymaniu się drzwi czy po opuszczeniu przez graczy obszaru drzwi.

WYDAJNOŚĆ

 • Naprawiono usterkę FPS, w wyniku której interfejs dla konkretnego trybu gry ładował się w blokujący sposób przy uruchamianiu gry.

NOWY AGENT: GEKKO (7 MAR)

Powitajcie Dizzy, Wingmana, Thrash, Mosha i przywódcę tej ekipy, pochodzącego z Los Angeles Gekko. Potrzeba pomocy w doprowadzeniu drużyny do punktu? Wypuśćcie na wrogów plazmowe wybuchy wraz z Dizzy lub wyślijcie Wingmana na zwiad, a następnie zalejcie wrogów deszczem blokującej plazmy (do tego podkładajcie lub rozbrajajcie Spike’a). Uważajcie, rzucając Moshem, bo po wylądowaniu zacznie powielać się na dużym obszarze i eksploduje. No i w końcu przejmijcie stery Thrash i rzućcie się na wrogów w plazmatycznej eksplozji. Zbierajcie się razem, siejcie chaos, mobilizujcie się… i potem zróbcie to jeszcze raz.

ONI POWRACA (7 MAR)

Video

Oni powraca wraz ze ścieżką zemsty i spaczenia, która tylko czeka na rękę, która ją wytyczy. Pomogą wam w tym Vandal, Bulldog, Ares, Frenzy i nowa broń do walki w zwarciu, katana Onimaru Kunitsuna – wszystkie zostały stworzone z myślą o waszych wewnętrznych demonach.

PRZEPUSTKA BOJOWA AKTU II ODCINKA 6 (7 MAR)

Czas udoskonalić personalizację waszej kolekcji – oto druga Przepustka bojowa odcinka 6. Ruszajcie z kopyta, grajcie i zgarnijcie Shorty Tyldy, kartę „Bicie rekordów”, graffiti „Kasiorka, kasiorka, ziomeczki” i przywieszkę „Kocie oko”.

Reklama

Będziecie mieć, jak zawsze, możliwość zakupu Przepustki bojowej premium aktu II. Możecie zgarnąć jeszcze więcej, np. Phantoma Topotek, graffiti „Koci Omen tańczy”, kartę „Obóz treningowy // Moduł maskowania” i przywieszkę „Ekstra chrupkie”.

NOWY AKT RANKINGOWY (7 MAR)

Rangi zostały odświeżone. Macie drugą szansę w ciągu odcinka 6, by wspiąć się po drabince i wykazać się wśród współzawodników. To co – gotowi zacząć od nowa?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant