w

Problem “Kod błędu 29” w Valorant. Czy jest rozwiązanie tego błędu i co robić?

Obecnie wiele osób boryka się z problemem kodu błędu 29 przez co nie mogą grać w Valoranta.


Zamknięta beta rządzi się swoimi prawami, natomiast zdecydowanie nie powinno dochodzić do sytuacji, gdy gracze przez kilka godzin są pozostawieni bez większej wiadomości. Wiadomo, że Riot od rana walczy z problemem, natomiast bez większych skutków.

Nie ma też dobrego rozwiązania na uprzykrzający życie “kod błędu 29”. Co Riot o nim pisze?

Trwa naprawa błędu

Jak czytamy na oficjalnym koncie jednego z Rioterów:

“Nadal pracujemy nad namierzeniem tego błędu. Widziałem również skok wylogowań, ale wydawało się, że dość szybko się z tym uporaliśmy. Widzimy niektóre okresowe problemy z łącznością między niektórymi usługami, które gracze mogą widzieć w menu wyboru postaci”

Póki co nie ma dobrego i jedynego rozwiązania. Niektórym pomaga po prostu restart komputera, innym wyłączenie i włączenie routera, kolejni twierdzą, że jest to zależne od regionu i póki co EU musi po prostu poczekać.

To właśnie jest ta sytuacja, o której wspominał Riot przy okazji swoich komunikatów odnośnie rozgrywek rankingowych. Gdyby zostały uruchomione z samego rana, teraz zapewne byłby pożar i masa nerwów ze strony graczy, którzy jeszcze bardziej obciążaliby serwery.

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na komunikat o rozwiązaniu problemów. Kod błędu 29 jest na tyle ciekawy, że nie ma go na oficjalnej liście kodów od Riotu, także trudno w ogóle ustalić, od czego jest.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant