w

Riot chce wprowadzić do Valoranta nowe tryby, które przełamią stres związany z grą

W Valorancie już niebawem mogą pojawić się nowe tryby gry. Deweloperzy chcą, aby gracze mogli odstresować się po rywalizacji.


Valorant w chwili obecnej oferuje wyłącznie 3 tryby gry – standardowe rozgrywki polegające na plantowaniu i rozbrajaniu, tryb Spike Rush na kilka błyskawicznych rund, a także deadmatch. Prawdopodobnie już za jakiś czas zobaczymy kolejne tryby, które będą miały na celu odstresowanie graczy po rywalizacji.

Riot pragnie więcej “społecznościowych trybów gry”

“Przestoje społeczne” to kluczowy czynnik, którym obecnie zajęło się Riot Games. Deweloperzy chcą, aby gracze byli zaangażowani w okno między meczami rywalizacyjnymi. Niezależnie od tego, czy chodzi o wspólne przestrzenie rozgrzewkowe, czy proste obszary w grze, w których można spędzać czas, programiści chcą promować nowe funkcje społecznościowe.

Są to przestrzenie, które, jak sądzę, będziemy nadal rozwijać wokół Valoranta. Więcej narzędzi, które pomogą Ci konkurować, ale także więcej narzędzi, które pomogą Ci po prostu żyć pełnią życia w Valorancie – powiedział Joe Ziegler.

Riot places $100,000 bounty on Valorant anti-cheat system bugs | GamesRadar+

Głównym powodem dla priorytetowego traktowania funkcji społecznych jest pomoc w łagodzeniu stresu graczy. Póki co, nie wiadomo jaką formę mają przybrać te działania, jednak wiele funkcji i trybów prawdopodobnie jest już w drodze.