w

Riot pokazał wygląd nowego agenta, jaki znajdzie się w Valorancie. Jest też pierwszy rzut oka na mapę

Nowy agent i mapa w Valorant.


W odcinku świętującym rok Valorant – „Hymn pierwszego roku Valorant” Riot Games ujawnił kilka ciekawych informacji. Między innymi wprawne oko graczy zauważyło ciekawą postać, która prawdopodobnie już niedługo pojawi się w grze.

Oprócz nowego agenta, dostrzec mogliśmy zapowiedź nowej mapy. To klasyczna zapowiedź w stylu Riotu, czyli przy okazji ujawniania jednej rzeczy, zapowiedziano kolejną. O umiejętnościach agenta wiadomo jeszcze stosunkowo niewiele, natomiast jego wygląd jest już w pełni znany.

Agent i mapa

Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że w aktualizacji 3.0 przyniesie do gry oprócz nowego epizodu również agenta – KAY/O o którym już wszystko wiemy. Okazuje się jednak, że Riot pracuje nad jeszcze jedną postacią, która na ten moment nazywana jest „Deadeye”. Oto jak wygląda:

Aktualnie nie wiadomo o nim nic więcej, nie znamy jego umiejętności, jak i prawdziwego imienia. Podobnie zresztą, jak z mapą, którą również ujawniono i wygląda następująco:

Gracze spekulują, że nowa zawartość pojawi się już w 2 akcie, czyli jeszcze w tym roku. Nie są to jednak potwierdzone informacje.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant