w

Riot potwierdza konkretną datę zakończenia karnetu bojowego w Valorancie

Reklama

Riot potwierdził już nie tylko datę, ale i godzinę zakończenia obecnego karnetu bojowego.

Reklama

Jedną z najciekawszych nowości, jaka będzie wprowadzana do Valoranta zdecydowanie ma być karnet bojowy. Co kilka miesięcy, gracze mają otrzymywać zupełnie nowe przedmioty kosmetyczne i co za tym idzie, nowe akty.

Akty oznaczają nie tylko nowe karnety, ale również mapy, tryby, czy postacie. Dzisiaj wiemy, że na kolejną dawkę dodatków do Valoranta nie będzie trzeba zbyt długo czekać.

Kiedy koniec 1 aktu w Valorancie?

Riot w swoich mediach społecznościowych potwierdził, że obecny karnet skończy się 4 sierpnia i rzeczywiście daty wyświetlane w różnych miejscach były prawidłowe. Wspomniano także o godzinie, według oficjalnych informacji będzie to 14:00 PST, czyli 11:00 czasu polskiego.

Nadal nie wiadomo, czy pomiędzy pierwszym, a drugim aktem będzie jakaś przerwa. Można się domyślać, że będzie to kwestia przynajmniej kilku godzin, tak to zawsze wygląda w większości gier pokroju Fortnite.

W League of Legends zazwyczaj nie ma większych przerw technicznych, a przynajmniej nie w ciągu dnia. Riot zazwyczaj przeprowadza wszystkie prace w nocy, lub w przypadku Polski w godzinach 4-9 rano i potem tylko uruchamia wprowadzone rzeczy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant