w

Tryb “Orbs” nadchodzi do Valoranta. Kule będą dawać różne bonusy, jak prędkość, siła etc.

W plikach Valoranta znalazły się nowe informacje o trybie, który niedługo może się znaleźć w grze.


Wiemy, że Valorant nie będzie oferował tylko jednego trybu gry. Jakiś czas temu leakerzy odkryli, że Riot pracuje, albo pracował nad Team Deathmatch. Nie wiadomo jednak kiedy i czy w ogóle znajdzie się on w grze.

Teraz mamy informacje o kolejnym trybie, który jest już nieco bardziej zaawansowany. “Orbs” ma oferować różne bonusy, które będzie można zdobyć za sprawą podnoszenia kul.

Orbs w Valorancie nowym trybem

Nierozsądnie byłoby zakładać, że Riot nie będzie chciał tworzyć żadnych nieco bardziej zwariowanych trybów, niż podkładanie Spike’a. Lekaerzy informują, że studio pracuje nad trybem, w którym gracze będą zbierać kule.

Kule mają dawać różne bonusy w postaci przykładowo odnowienia sobie całego życia, ujawnienia pozycji przeciwnika, zwiększenia prędkości poruszania się, czy “ulepszenia broni”.

Valorant Leaks

Oprócz nazw bonusów pojawiły się również ich ikony.

Valorant Leaks

Część można rozpoznać bez większego problemu. Odnowienie zdrowia, zwiększenie prędkości, podniesienie siły, wspomniane ulepszenie broni, kula będąca zagadką etc.

Orbs mogą być po prostu kulami, które występują w różnych miejscach na mapie. Nie wiadomo, czy Riot wykorzysta już to, co ma, czy może wymyśli coś specjalnego tylko pod ten tryb.

Na pewno nie będzie to tryb kompetytywny, choć kto wie. Trzeba to jednak póki co traktować jako niepotwierdzony przeciek. Podobnie, jak z TDM, zupełnie nie wiadomo, kiedy Orbs może zostać włączone.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant