w

Yoru zostanie wzmocniony jeszcze w 2 akcie Valoranta. Riot potwierdza, że pracuje nad agentem

Yoru ma być wyjątkową postacią w Valorancie. Deweloperzy planują jego wzmocnienie.


Yoru miał być kolejną, wyjątkową postacią w Valorancie, która będzie w miarę chętnie wybierana przez społeczność gry. Niestety, rzeczywistość zweryfikowała i okazało się, że agent jest raczej niszowym wyborem na wszystkich poziomach rywalizacji.

Yoru został wzmocniony przez Riot, który chciał, aby był “bardziej spójny”, niż wcześniej. Niestety, to nadal nie poskutkowało, zatem deweloperzy planują znów go wzmocnić.

Główny cel Riotu to odróżnienie Yoru od pozostałych agentów

Raze i Jett to postacie, które zdecydowanie są wyjątkowe. Dzięki swoim umiejętnością mogą likwidować przeciwników w ciekawy sposób, który wywołuje w grze pewien chaos. Deweloper Riotu – rycoux – chce, aby Yoru w odróżnieniu “przełamywał schemat”.

Jedną rzeczą, której chcemy dokonać, jest dalsze rozwijanie jego umiejętności, aby mógł zmuszać wrogów do rozgrywania jego gierek. – wyjaśnił rycoux.

Póki co nie wspomniano o żadnych konkretnych zmianach umiejętności tej postaci, jednak twórca zwrócił uwagę przede wszystkim na szybkość wyposażania broni i wskazówki dźwiękowe.

Nie wiadomo również, kiedy pojawi się buff, lecz bardzo prawdopodobne, że będzie to miało miejsce do końca drugiego aktu, a ten kończy się w czerwcu.