w

Jak zagrać w Wiedźmin: Monster Slayer (Pogromca Potworów) jeszcze przed premierą?

Wiedźmin: Monster Slayer oficjalnie wychodzi dopiero 21 lipca 2021, natomiast nie jest tak, że nie da się w niego zagrać wcześniej.


Wiedźmin: Monster Slayer wywołuje coraz więcej emocji. Mimo, że jest to mobilna produkcja oparta o koncept chociażby Pokemon GO, to ludzie są naprawdę ciekawi, jak działa walka z potworami, używanie eliksirów, wbijanie kolejnych poziomów etc.

Niektórzy martwią się także o ilość potworów w ich okolicy, bowiem nie wszyscy mieszkają w dużych miastach – a to przy Pokemon GO było na początku sporym problemem. Jest jednak na to rozwiązanie.

Wiedźmin: Monster Slayer & Pogromca Potworów APK

Posiadacze systemu iOS muszą poczekać do 21 lipca, do oficjalnej premiery. Inaczej jest z osobami, które mają Androida. Pobranie pliku APK nie jest bowiem jakąś niesamowitym problemem. Dzięki temu można wypróbować wczesną wersję Wiedźmina jeszcze przed 21 lipca.

Warto jednak pamiętać, że APK pochodzi oczywiście sprzed kilku tygodni, więc nie jest to finalna wersja. Jak tego szukać? Najłatwiej w Google wpisując:

Witcher monster slayer apk

Wiedźmin powinien ważyć około 1.5 do 1.7GB w zależności od wersji. Masa ludzi z tego korzysta, przykładowo z „apkure” i do tej pory nikt nie zgłaszał, że coś jest nie tak.

Oczywiście przed pobraniem musicie zezwolić  w swoim Androidzie na „instalowanie z nieznanych źródeł” i to w zasadzie tyle. Można dzięki temu sprawdzić, co i jak i czy w ogóle warto interesować się tym tematem w przyszłości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin