w

Obozy w Wiedźmin: Monster Slayer to najpopularniejsza jak dotąd propozycja graczy

Monster Slayer jest dopiero na początku swojej przygody, natomiast już teraz pojawiają się bardzo ciekawe koncepty.


Mobilny Wiedźmin póki co trzyma się naprawdę dobrze, coraz więcej osób jest zainteresowanych nową produkcją i to szczególnie w Polsce. Nic więc dziwnego, że w mediach społecznościowych pojawiają się wszelkiego rodzaju propozycje.

Większość tych propozycji to po prostu opis danej funkcji, jak to było w przypadku chociażby bonusów za przejście danego odcinka drogi (odpowiednik jajek z Pokemon GO). W tym przypadku jest jednak inaczej.

Wiedźmin: Monster Slayer i obozy graczy

Użytkownik Reddita o nicku “overbait” stworzył najpopularniejszy jak dotąd koncept. Dotyczy on stworzenia specjalnych obozów w miejscach, w których dany gracz przebywa najczęściej. Taka mechanika na pewno byłaby przydatna, bo większość dnia oczywiście wszyscy siedzą w szkołach, domach czy w biurach.

Rozłożenie takiego obozu wiązałoby się z szeregiem bonusów, oprócz tego gracze mieliby otrzymać możliwość lekkiej customizacji w postaci edycji sztandaru czy pokazania swoich trofeów. Pomysł zakłada także ustawienie widoczności obozu dla innych graczy.

Propozycja stała się naprawdę popularna i ma szansę znaleźć się w grze. To pierwszy duży pomysł, jaki pojawił się w społeczności, więc teraz trzeba obserwować zachowanie deweloperów. Nie wiadomo bowiem, czy koncepty graczy będą w ogóle wprowadzane do Wiedźmina.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin