w ,

Jak prezentuje się ekskluzywny dla Wild Rift skin Lunar Beast Miss Fortune?

Twórcy ujawnili splash art najnowszej skórki do Miss Fortune, która trafi tylko do Wild Rift.


Jakiś czas temu pojawiły się informacje o tym, że do League of Legends: Wild Rift trafi unikalna zawartość, która nie będzie dostępna w komputerowej wersji LoLa. Jedną z pierwszych skórek był Glorious Tryndamere (zobacz: Riot wypuszcza darmowego skina do Tryndamere, który nie trafi do LoLa na PC), który stał się odpowiednikiem znanej serii Victorious w LoLu.

Jakiś czas później ujawniono, że skórek tego typu będzie więcej. Oto kolejna z nich: Lunar Beast Miss Fortune. Jak się prezentuje?

Nowa skórka w Wild Rift – Lunar Beast Miss Fortune

O tym, że skórka Lunar Beast Miss Fortune trafi do mobilnej wersji League of Legends, wiadomo było już jakiś czas temu, gdy w internecie pojawił się wczesny projekt, pokazujący model bohaterki –Ekskluzywne skiny z Wild Rift jednak pojawią się w LoLu na PC? Co o tym wiadomo?.

Na Twitterze gry można przeczytać:

Kolejnym eventem, który będziemy dzielić z wersją League na PC, będzie Lunar Beast. Miss Fortune otrzyma unikatowego dla Wild Rift skina!

Jak skórka prezentuje się w ostatecznej wersji? Ujawniono splash art, który wygląda naprawdę dobrze. Zapewne fani bohaterki, którzy grają w LoLa na komputerze, będą żałować, że taka skórka nie wpadnie w ich ręce.

Warto wspomnieć, że nie tylko unikalne skiny będą czymś, co trafi tylko na wersję mobilną. Jakiś czas temu pojawił się artykuł o tym, że Riot rozważa projektowanie bohaterów, którzy dostępni będą tylko w Wild Rift – League of Legends na PC nie będzie priorytetem? Wild Rift ze swoimi specjalnymi postaciami.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends