w

Przecieki Apex Legends ujawniają finishery najnowszej legendy, która pojawi się niedługo w grze

Gracze Apex Legends w końcu mają okazję przyjrzeć się finisherom najnowszej legendy zmierzającej do gry.


Jeśli animacje wydobyte z kodu okażą się faktycznymi animacjami Loby, może być Ona jedną z najbardziej brutalnych postaci. W tym momencie pewnym już jest, że młody wilk trafi do gry i jedyną nieznaną kwestią pozostaje data dodania legendy. Jej rola w zwiastunie Revenanta niemal potwierdziła, że jej historia będzie oparta na zemście. Przecieki finisherów rzucają na postać nieco światła, a najnowsze pokazują, jak brutalna może być postać.

Brutalne finishery Loby

Chociaż w animacjach nie występuje jeszcze Loba (jej model nie zajduje się jeszcze w plikach), nadal można powiedzieć, jak będą one przebiegały. Shrugtal użył Wraith jako postać zastępczą ofiary.

Pierwszy, zatytułowany „Point Blank”, przedstawia pokonanego przeciwnika kucającego nieruchomo. Po chwili spoglądają w górę, gdzie stałaby Loba – bez wątpienia z pistoletem – po chwili strzelająca do ofiary w głowę.

ZOBACZ – Bug w Apex Legends sprawia, że pułapki Caustica przemieszczają się

Drugi wydaje się jeszcze bardziej brutalny. Wyciekająca animacja, nazwana w kodzie „Stomp”, przedstawia ofiarę próbującą uciec od Loby. Następnie ta staje na szyi ofiary, wykonując ostateczny obrót, aby ją wykończyć.

ZOBACZ – Youtuber pokazuje problemy z hitboxami Octane’a i Revenanta w Apex Legends

Wraz z wydaniem Revenanta wielu graczy Apex myślało, że będzie on najbardziej bezlitosną postacią wydaną przez studio. Okazuje się jednak, że wszystko może zmienić się wraz z nadejściem 5 sezonu i Loby.

Warto również zauważyć, że prace nad animacjami ciągle trwają. Ponieważ Loba wciąż jest daleko, istnieje szansa, że Respawn może zmienić sposób, w jaki mają wyglądać finishery.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends