w

Twórcy Apex Legends ujawnili poruszającą historię Bloodhounda

Film pokazujący historię Bloodhounda i przebieg jego dzieciństwa


Poza ciągłymi teaserami dotyczącymi wydarzenia przejęcia miasta powiązanego z Bloodhoundem studio opublikowało film, w którym gracze mogą dowiedzieć się, jakie motywy kierują wspomnianą legendą. W przeszłości pojawiały się już podobne animacje i każda z nich pokazywała, w jakich okolicznościach i dlaczego legendy przyłączały się do rozgrywek w Apex Legends.

Bloodhound i jego trening

Film przedstawia młodego Bloodhounda, który w ramach swojego treningu powinien zabić bestię za pomocą toporu będącego w grze jego heirloomem. Mimo to użył on znalezionej przypadkowo broni również znanej z gry pod nazwą Charge Rifle. Opiekun, wiedząc za sprawą kruka towarzyszącego postaci, że Bloodhound nie wykonał zadania tak, jak zostało mu polecone, zostaje skrytykowany i zmuszony odejść.

ZOBACZ – Do Apex Legends trafiły teasery potwierdzające nowe miasto i Prowlery

Odchodząc, zauważa on, że do wioski zmierza bestia. Chcąc ochronić jej mieszkańców, zwraca na siebie uwagę. Bestia odwraca się i zaczyna szybko zmierzać w stronę Bloodhounda, a wraz z nią wojownicy z wioski. Rozpoczyna się walka, w której wujek głównej postaci ginie.

Bloodhound w zemście postanawia tropić i pokonać bestię, która uciekła. W walce zmuszony jest założyć maskę, aby nie zostać wymrożonym od środka. Ostatecznie pokonuje on zamrożoną bestię toporem, przez co przechodzi próbę i staje się prawdziwym łowcą.

ZOBACZ – Bug w Apex Legends sprawia, że pułapki Caustica przemieszczają się

Cały film znajduje się poniżej.

Video

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends