w

Wydarzenie „Obyczaje przodków” i tryb duo nadchodzą do Apex Legends

Wraz z pojawieniem się historii Bloodhounda w grze pojawi się nowe wydarzenie.

Deweloperzy ze studia Respawn potwierdzili, że do gry trafi wydarzenie przejęcia miasta – Próby Bloodhound. Poza tym do gry od 7 kwietnia trafi tryb pozwalający na granie duetów i wprowadzona zostanie stała rotacja map, która da graczom możliwość grania w duety i tercety na mapach Kings Canyon oraz World’s Edge.

Nowe przejęcie miasta – Próby Bloodhound

Wraz ze zmianami, które zaszły na arenie Apex Legends w okolicy wygineły wszystkie drapieżniki, co doprowadziło do gwałtownego wzrostu populacji prowlerów. Deweloperzy zdradzają, że w ujawnionym wcześniej za pośrednictwem teaserów miejscu gracze będą mogli polować na stworzenia i zwiedzać okolice w towarzystwie pewnej łowczyni.

W ramach wydarzenia „Obyczaje przodków” do gry trafi również przepustka pozwalająca na zdobycie wyjątkowych przedmiotów kosmetycznych, inspirowanych historią z Outlands – „Obyczaje przodków”.

ZOBACZ – Do Apex Legends trafiły teasery potwierdzające nowe miasto i Prowlery

Z okazji wydarzenia do sklepu będą trafiały również skórki inspirowane filmem, podobnie, jak w przypadku skórki Wraith podczas wydarzenia „Voidwalker”. Pełny harmonogram pojawiania się tych przedmiotów znajduje się poniżej:

ZOBACZ – Przecieki Apex Legends ujawniają finishery najnowszej legendy, która pojawi się niedługo w grze

Podczas wydarzenia do sklepu będą trafiały również skórki Legendarnych Łowów. Poza tym, że wszystkie 8 skórek będą ponownie dostępne, do sklepu dodane zostaną również dwa dodatkowe warianty dla Wraith i broni R-301, które były dostępne wcześniej wyłącznie dla posiadaczy przepustki bitewnej.

 

DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends