w

Błąd w COD Warzone, który pozwala drużynom na zwycięstwo jeszcze zanim wylądują

Dziwny bug w COD Warzone, który pozwala drużynie na zwycięstwo jeszcze zanim zdążą wylądować.


Call of Duty: Warzone w ostatnim czasie boryka się z naprawdę wieloma, poważnymi problemami. Pogłębiający się problem z oszustami, o którym informowaliśmy już w tym artykule czy bugi, które w znaczący sposób potrafią utrudniać rozgrywkę.

Jednym z nich jest chociażby zamrażanie się ekwipunku, o którym również pisaliśmy tutaj. Okazuje się, że gra posiada jeszcze inny błąd, który powoduje wygraną drużyny jeszcze zanim ta zdąży wylądować.

Jak działa ten błąd i na czym on polega?

Jak pokazał jeden z użytkowników Reddita o nicku “gencaykurtt”, gracz jeszcze zanim wylądował na polu bitwy, w 8 sekund został wyłoniony jako zwycięzca. Po ekranie zwycięstwa można podejrzeć statystyki całego zespołu i doskonale widać, że nikt niczego nie osiągnął. Zero obrażeń, kontraktów, nie wspominając w ogóle o eliminacjach.

Jak się okazało – błąd powoduje, że tylko jedna drużyna w lobby wygrywa, zatem działa on na niekorzyść innych graczy. Nie wiadomo co go powoduje i czy zawsze działa tak samo, jednak jeśli będzie miał miejsce zdecydowanie częściej, to deweloperzy będą musieli szybko uporać się z tym problemem. Jedynym plusem jest fakt, że bug wystąpił na początku meczu, więc gracze nie stracili zbyt dużo czasu.