w

Dlaczego gracze COD Warzone niezadowoleni z “nowej mapy”? Wygląda niemal identycznie, jak…

Nowa mapa w COD Warzone nie spełnia wymagań graczy. “To wciąż ta sama mapa” – skarży się społeczność.


Część decyzji, które podejmują deweloperzy Call of Duty: Warzone, są zwyczajnie niezrozumiałe dla społeczności tej gry. Bardzo podobnie jest w przypadku “nowej” mapy, która miała pojawić się w grze wraz z 3 sezonem.

O ile część przecieków mówiła, że w rzeczywistości będzie to tylko “odmłodzony” Verdansk, to nikt nie spodziewał się, że w mapie nie pojawi się zbyt wiele zmian.

W czym problem i czy są jakieś plusy “nowej” mapy?

Społeczność gry oczywiście śmieje się z “nowej” mapy, którą przygotowało Raven Software, co wyraża chociażby za pośrednictwem memów. Ta rzeczywiście jest wręcz zbyt podobna do swojego poprzednika, jednak ma swoje zalety. Przede wszystkim zniknęło większość błędów, z którymi gracze męczyli się na poprzedniej mapie, a także zwiększono otwartość przestrzeni i odświeżono paletę kolorów.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że z czasem na mapie nie pojawią się kolejne błędy i problemy, które znacząco będą psuć jakość rozgrywki. Tak czy inaczej, deweloperzy mieli dość duży okres czasu, aby zapobiec takim sytuacjom, więc raczej im się to udało.