w

3 sezon trafił do COD Warzone. Wszystko, co trzeba wiedzieć o nowej aktualizacji

Gracze wyczekiwali kolejnego sezonu w Call of Duty: Warzone i… wreszcie jest.


Kolejny sezon dotarł wreszcie do Call of Duty: Warzone, natomiast Verdansk został zniszczony przez zombie oraz bomby atomowe. Raven Software oczywiście postarało się jak najbardziej urozmaicić grę w nowym sezonie, w związku z czym przygotowali całkiem dużo nowości.

Pewnym zaskoczeniem może być jednak fakt, że gracze zamiast zupełnie nowej mapy, otrzymają nową wersję Verdanska.

Najważniejsze rzeczy, które wprowadza aktualizacja do sezonu 3

Rozmiar omawianego update’u wynosi ok. 25 GB na wszystkich platformach. Największą, a jednocześnie najbardziej widoczną zmianą ma być mapa, jednak z “patch notes” na stronie deweloperów możemy wyczytać, że:

Sytuacja w Verdansk osiągnęła krytyczny poziom. Centralne Dowództwo Rozejmu będzie komunikować się bezpośrednio ze wszystkimi operatorami z dalszymi instrukcjami.

Według przecieków Verdansk nadal pozostanie w Warzone, lecz zostanie cofnięty do lat ’80, w związku z czym może być nieco przebudowany. Stadion ma być dopiero w konstrukcji, tama zostanie zamieniona w akwedukt, a metro i lotnisko będzie nieco mniej nowoczesne.

Nowi operatorzy

Do Call of Duty: Warzone ma trafić 3. nowych operatorów. Jeden z nich będzie dostępny za darmo z Karnetem Bojowym i mowa tu o Wraithie.

Kolejna dwójka, czyli Knight oraz Antonov, będzie możliwa do zakupienia w sklepie gry.

W Warzone pojawi się również sześć nowych broni. Dwie pierwsze, czyli PPSh-41 oraz K31, zostały wydane zaraz po premierze, natomiast pozostała czwórka trafi do gry w późniejszym terminie:

  • Pistolet maszynowy PPSh-41
  • Karabin snajperski Swiss K31
  • Taktyczny karabin CARV.2
  • Pistolet AMP63
  • Nóż balistyczny
  • Kij bejsbolowy

Miejmy nadzieję, że nowe bronie nie wprowadzą chaosu i będą dostatecznie zbilansowane. Gracze teraz oczekują na więcej informacji dotyczących nowej mapy, a te z pewnością nadejdą już niebawem.