w

Dziwny błąd w COD Warzone powoduje, że gracze mogą zadawać obrażenia Kali Stickiem przez ściany

Społeczność Call of Duty: Warzone skarży się na dziwny błąd z Kali Stickiem.


Od samego początku istnienia Call of Duty: Warzone tytuł posiadał mnóstwo błędów, które nierzadko psuły graczom wrażenia z rozgrywki. Ten stan rzeczy utrzymuje się, niestety, aż do teraz, ponieważ nadal społeczność skarży się na krytyczne błędy. Jednym z nich jest niewątpliwie problem z Kali Stickiem, którym można zadawać obrażenia przez ściany.

Na czym polega problem z Kali Stickiem w COD Warzone?

Jeden z członków społeczności Call of Duty: Warzone opublikował na Reddicie wideo, na którym widać, jak likwiduje swojego przeciwnika w budynku. Następnie zauważa kolejnego i rzuca w jego stronę granat, lecz nie jest to skuteczne, ponieważ rywal zadaje mu obrażenia za pośrednictwem Kali Sticka przez ścianę.

Najbardziej zaskakuje fakt, że broń trafiała gracza, mimo faktu, iż ten odsuwał się od ściany. Był dosłownie poza zasięgiem tej broni, a mimo to, ta była całkiem skuteczna i ostatecznie go zlikwidowała.

Raven Software powinien jak najszybciej uporać się z tym problemem, ponieważ może być naprawdę krzywdzący dla graczy i w znaczący sposób psuć wrażenia z rozgrywki.