w

Roze w COD Warzone będzie świecić się coraz bardziej z każdą likwidacją? Pomysł graczy

Roze to najbardziej spocona skórka w COD Warzone. Gracz rzucił zabawną propozycję, aby rozwiązać jej problem.


Rookie Roze od samego początku istnienia sprawia niemałe problemy. Powodem tego jest fakt, że skin jest cały w czerni i bardzo trudno jest go dostrzec w wielu warunkach na mapie.

W związku z tym deweloperzy wprowadzali pewne korekty widoczności, lecz te nie były zbyt skuteczne. Gracze nadal mają problem z tym skinem i programiści powinni coś z nim zrobić – społeczność zaczęła nawet rzucać pewne pomysły.

Roze ma świecić się z każdą likwidacją coraz bardziej?

Reklama

Jeden z członków społeczności Call of Duty: Warzone zaproponował, aby deweloperzy wdrożyli jego zabawną koncepcję, dotyczącą skórki.

Jedynym rozwiązaniem jest zapewnienie użytkownikom skóry Roze więcej wartości dla ich ciężko zarobionej skórki poprzez nadanie jej reaktywności. Im więcej zlikwidujesz, tym jaśniejszy się stajesz i każdy może zobaczyć, jaki masz talent! – zaproponował prześmiewczo PlatsVarg.

Warto dodać, że schematy broni reaktywnej już w przeszłości były wprowadzane do Black Ops Cold War oraz Warzone. Te bronie stopniowo zwiększają swoją jasność z każdą kolejną eliminacją, co nadaje karabinowi całkiem interesujący wygląd. Jednocześnie jest to pewnego rodzaju nagroda dla gracza za agresywną i przede wszystkim skuteczną rozgrywkę.

Pomysł ten jest naprawdę szalony i raczej wątpliwe, aby deweloperzy z niego skorzystali, choć mógłby skutecznie rozwiązać problem z Roze. Z drugiej strony Epic Games nie miało problemów z wprowadzeniem tego typu przedmiotów kosmetycznych, więc może i tutaj coś się zmieni.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty