w

Gamebreaking exploit w COD Warzone, który sprawia, że gracz zostaje uwięziony pod mapą

W COD Warzone znajduje się błąd, który powinien zostać jak najszybciej naprawiony.


Jeden z członków społeczności Call of Duty: Warzone odnalazł znaczący błąd w grze, który powoduje, że gracz zostaje uwięziony pod mapą.

Problem ten jest naprawdę poważny, gdyż może odebrać graczowi szansę na zwycięstwo lub też sprawić, że mecz zostanie przedłużony, jeśli strefa tam nie dojdzie.

Więzienie w każdej chwili może… stać się więzieniem

Raven Software oświadczył, że w 3 sezonie gry zajmie się niektórymi felernymi lokalizacjami, jednak niestety gracze dalej mają możliwość wykorzystywania kilku z nich. Mowa tutaj o miejscu pod więzieniem, w którym gracze, w wyniku błędu, mogą spaść pod mapę.

Z jednej strony uniemożliwia to normalną rozgrywkę i więzienie staje się rzeczywiście prawdziwym więzieniem, lecz jeśli strefa tam nie dojdzie, to gracz może czekać pod ziemią, a następnie w nieuczciwy sposób wygrać mecz.

W historii Warzone było już kilka takich miejsc i nie było możliwości, aby podnosić z nich przedmioty, jednak poniższy bug jest zdecydowanie poważniejszym problemem:

Video

Deweloperzy powinni jak najszybciej zająć się tym błędem, gdyż jest naprawdę poważny i może w znaczący sposób zepsuć rozgrywkę niejednemu graczowi.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Call of Duty