w

Gracz COD Warzone ośmieszył cheatera. To nagranie szybko stało się viralem wśród społeczności

Cheaterzy w Warzone to żadna nowość, czasem jednak dodatkowe oprogramowanie nie sprawia, że nagle oszuści stają się niesamowicie dobrzy i wygrywają każdą jedną grę.


Z jakiegoś powodu Warzone dalej nie dostało antycheata z prawdziwego zdarzenia. Walka z nieuczciwymi osobami zawsze jest bardzo trudna, co udowadnia nawet przykład Riotu z Vanguardem w Valorancie, czy Epic Games z Easy Anti-Cheat w Fortnite.

Call of Duty ma jeszcze trudniej, bo system AC jest banalnie prosty do obejścia, a to powoduje, że na serwerach roi się od cheaterów. Czasem jednak są oni dobrym źródłem rozrywki.

Gdy cheaty nie sprawiają, że wygrywa się każdy mecz

Użytkownik Reddita o nicku “zimrh” opublikował film, w którym pokazuje, jak zaczął obserwować jednego z cheaterów. Sarkastyczne nagranie szybko stało się hitem w społeczności i trudno się dziwić. Udowadnia, że posiadanie dodatkowego oprogramowania z aimbotem wcale nie jest gwarancją sukcesu.

Szczególnie, gdy cheater przez dobre 20 sekund z jakiegoś powodu wychodzi i wchodzi do budynku, prawdopodobnie, by zwabić przeciwników, ale i tak wygląda to dość komicznie.

Cheaterowi udało się w tym meczu zlikwidować całe 3 osoby, jego nick stał się jednak na tyle popularny, że praktycznie pewna będzie banicja prosto od deweloperów. W przeszłości było kilka sytuacji, w których popularne klipy przyspieszały proces banowania, więc i tym razem zapewne tak będzie.